Kosmos – trend z wybiegu


Znudziły ci się już kwiaty na sukienkach i szukasz jakiegoś nowego wzoru? Nasza propozycja na zimę to kosmos!

To żadna tajemnica, że projektanci inspirują się tym, co dzieje się na świecie i odzwierciedlają to w swojej twórczości. W ostatnim czasie wyszło dużo dokumentów o NASA, Space X i podróży na Marsa – cała tematyka kosmosu jest tak popularna jak nie była przez ostatnie 20 lat. Nic dziwnego, że kosmos zawitał na wybiegu. Karl Lagerfeld, jak to Karl, lubi niezwykłe scenerie do swoich pokazów. Zamienił Grad Palais w kosmodrom z wielką rakietą Chanel na samym środku wybiegu. Na jego sukienkach zobaczyliśmy nadruki astronautów i wzory planet i gwiazd. Także na kreacjach Isabel Marant, Christian Dior i Dolce & Gabbana pojawiły się kosmiczne motywy.

Grudzień to sezon sukienek – wigilie firmowe, świąteczne imprezy ze znajomymi, zawsze trafi się okazja, żeby ubrać się w sukienkę. Hitem tego przedświątecznego sezonu będą sukienki z kosmicznymi nadrukami. Takie wzoru dodają sukience czynnik cool!
Mały tip – w tym roku na sylwestra taka sukienka będzie największym hitem! Warto kupić już teraz, bo tuż przed sylwestrem może nigdzie ich już nie być.

1. Zara 249 PLN 2. &other stories ok.400PLN 3. Orsay 119,99 PLN 4. H&M 129,90 PLN 5. KappAhl 199,90 PLN

Napisane przez
More from Julia

Buty typu Mary Jane wracają do mody

Stwierdzamy, że w 2019 roku największym trendem będą klasyczne stylizacje. Białe koszule...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.