O nas

Temat Moda to strona, która zbliży Cię do świata mody. Pokazujemy nie tylko obowiązujące trendy z wybiegów, ale staramy się też pomóc wam je rozgryźć i przede wszystkim dajemy wskazówki jak się ubierać w oryginalny sposób. Posiłkujemy się najlepszymi przykładami – od udanych stylizacji gwiazd, po światowej sławy trendsetterki i blogerki. Chcemy pokazać, że nie ma tylko jednego sposobu na modę, a poprawnych rozwiązań jest co najmniej kilka.

Czytając nasze artykuły masz się świetnie bawić. Nie chcemy narzucać ci stylu, ani mówić jak masz się ubierać. Tą decyzję powinnaś podjąć sama, a my tylko pokażemy ci, że masz mnóstwo różnych możliwości.

Jeśli szukasz inspiracji, ale także praktycznych porad (nie tylko z dziedziny mody) to miejsce dla Ciebie. Nasz zespół codziennie przygotowuje artykuły na różne tematy, również te dotyczące stylu życia. Unikamy tylko skandali i nudnych newsów. Pokazujemy nowości, testujemy kosmetyki, sprawdzamy co działa, a co nie. Nie wypisujemy tego co wszyscy, nie promujemy czegoś, czego sami byśmy nie używali. Dobieramy tematy według tego co uważamy za istotne i aktualnie na topie, ale sięgamy też do historii mody. Piszemy o projektantach i osobach, które mają ogromny wpływ na to jak się ubieramy. Staramy się wyłapywać nowe trendy przed wszystkimi i od razu o nich pisać. Jeśli, tak jak nas, fascynuje cię świat mody to znaczy, że jesteś na właściwej stronie.

 

Skład Redakcji:

Redaktor działu Moda

Julia  – Na stronie odpowiada za dział mody. Ukończyła berlińską prestiżową szkołę, akademię AMD. Uwielbia pisać o nowych trendach, zazwyczaj odkrywa je jeszcze przed wszystkimi. Ma słabość do luksusowych marek i nigdy nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Na bieżąco śledzi wydarzenia w branży mody na całym świecie i analizuje modę uliczną. Jak sama mówi moda to dla niej nie tylko praca, ale także styl życia.

Redaktor działu Uroda

Kasia – Makijażystka i stylistka fryzur. Na Temat Moda zajmuje się działem urody. Współpracowała z wiodącymi magazynami o modzie w Polsce. Często pomaga gwiazdom w przygotowaniach do wielkich wyjść. Ma szafę wypchaną po brzegi kosmetykami, bez przerwy testuje wszystkie nowości i zna tysiące urodowych trików, którymi chętnie dzieli się na Temat Moda.

Redaktor działu Styl Życia

Ola – Dziennikarka i hobbystyczna dekoratorka wnętrz. Kocha minimalistyczny design i dobre jedzenie. W redakcji Temat Moda prowadzi dział lifestyle. Chętnie pisze o kulturze i wystroju wnętrz. Jak nikt zna ciekawe restauracje i to nie tylko w Polsce. Nigdy nie brakuje je pomysłów i inspiracji.

Redaktor działu Newsy

Konrad – zajmuje się nowo powstałą na stronie kategorią newsy, bo lubi być na bieżąco z wydarzeniami w branży. Konrad sam zgłosił się do redakcji i zaproponował takie rozwiązanie – jest dziennikarzem z kilkuletnim stażem w kategorii Lifestyle.