Kolekcja świąteczna H&M Home – TOP 9

Kolekcja świąteczna H&M Home - TOP 9

Czas na świąteczną dekoracje w domu – grudzień już rozpoczęty. Odpowiednie gadżety świetnie nastroją nas na święta. Dodają naszym czterem ścianom dodatkowego ciepła w zimne dni. My jesteśmy zwolennikami klasycznej dekoracji w barwach czerwonych, złotych i zielonych. Takie rzeczy nigdy nie wyjdą z mody i co roku możemy je wyjąć z szafy i ozdobić niemi mieszkanie – ewentualnie dokupić coś nowego. W taki sposób nie musimy co roku zaczynać od zera i mamy podstawę.

Kolekcja świąteczna H&M Home – co kupić?

Obowiązkowe są Christmas poduszki na kanapę i pasujący ciepły kocyk. W taki sposób o wiele lepiej ogląda się ulubione świąteczne filmy. Nie zapominajmy też o świeczkach! Świeczki są bardzo nastrojowe i ocieplają atmosferę. Jeśli chcesz poczuć zapach świąt zdecyduj się na odpowiednie świeczki zapachowe. Bardzo fajnie prezentuje się na drzwiach wejściowych wieniec – można zrobić samemu z zielonych gałązek, ale znajdziemy też mnóstwo fajnych gotowych propozycji do kupienia.

Bardzo fajne rzeczy do domu na święta znajdziemy teraz w H&M Home. Wybraliśmy dla was nasze ulubione rzeczy z kolekcji świątecznej!

Dekoracja domu na swieta

1.  Poszewka – różne motywy 19,90 PLN 2. Set świec zapachowych 59,90 PLN3. Bombki 2-pak 22,90 PLN 4. Taca z Mikołajem 49,90 PLN 5. Duży wieniec z dzwonków 129,90 PLN 6. Świąteczny kubek 19,90 PLN 7. Metalowa girlanda 59,90 PLN 8. Koc 129,90 PLN 9. Foremki do ciastek 2-pack 22,90 PLN 

Napisane przez
More from Ola

Top 5 – najlepsze wegańskie miejsca w Warszawie

Szukasz smacznych wegańskich miejsc w Warszawie? Wybraliśmy nasze ulubione miejscówki w stolicy!...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.