Kolekcja świąteczna H&M Home – TOP 9

Kolekcja świąteczna H&M Home - TOP 9

Czas na świąteczną dekoracje w domu – grudzień już rozpoczęty. Odpowiednie gadżety świetnie nastroją nas na święta. Dodają naszym czterem ścianom dodatkowego ciepła w zimne dni. My jesteśmy zwolennikami klasycznej dekoracji w barwach czerwonych, złotych i zielonych. Takie rzeczy nigdy nie wyjdą z mody i co roku możemy je wyjąć z szafy i ozdobić niemi mieszkanie – ewentualnie dokupić coś nowego. W taki sposób nie musimy co roku zaczynać od zera i mamy podstawę.

Kolekcja świąteczna H&M Home – co kupić?

Obowiązkowe są Christmas poduszki na kanapę i pasujący ciepły kocyk. W taki sposób o wiele lepiej ogląda się ulubione świąteczne filmy. Nie zapominajmy też o świeczkach! Świeczki są bardzo nastrojowe i ocieplają atmosferę. Jeśli chcesz poczuć zapach świąt zdecyduj się na odpowiednie świeczki zapachowe. Bardzo fajnie prezentuje się na drzwiach wejściowych wieniec – można zrobić samemu z zielonych gałązek, ale znajdziemy też mnóstwo fajnych gotowych propozycji do kupienia.

Bardzo fajne rzeczy do domu na święta znajdziemy teraz w H&M Home. Wybraliśmy dla was nasze ulubione rzeczy z kolekcji świątecznej!

Dekoracja domu na swieta

1.  Poszewka – różne motywy 19,90 PLN 2. Set świec zapachowych 59,90 PLN3. Bombki 2-pak 22,90 PLN 4. Taca z Mikołajem 49,90 PLN 5. Duży wieniec z dzwonków 129,90 PLN 6. Świąteczny kubek 19,90 PLN 7. Metalowa girlanda 59,90 PLN 8. Koc 129,90 PLN 9. Foremki do ciastek 2-pack 22,90 PLN 

Napisane przez
More from Ola
Wystawy mody, które warto zobaczyć.
Wybierasz się do jednej z europejskich stolic na weekend? Świetnie! Sprawdź czy...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.