Kolekcja świąteczna H&M Home – TOP 9

Kolekcja świąteczna H&M Home - TOP 9

Czas na świąteczną dekoracje w domu – grudzień już rozpoczęty. Odpowiednie gadżety świetnie nastroją nas na święta. Dodają naszym czterem ścianom dodatkowego ciepła w zimne dni. My jesteśmy zwolennikami klasycznej dekoracji w barwach czerwonych, złotych i zielonych. Takie rzeczy nigdy nie wyjdą z mody i co roku możemy je wyjąć z szafy i ozdobić niemi mieszkanie – ewentualnie dokupić coś nowego. W taki sposób nie musimy co roku zaczynać od zera i mamy podstawę.

Kolekcja świąteczna H&M Home – co kupić?

Obowiązkowe są Christmas poduszki na kanapę i pasujący ciepły kocyk. W taki sposób o wiele lepiej ogląda się ulubione świąteczne filmy. Nie zapominajmy też o świeczkach! Świeczki są bardzo nastrojowe i ocieplają atmosferę. Jeśli chcesz poczuć zapach świąt zdecyduj się na odpowiednie świeczki zapachowe. Bardzo fajnie prezentuje się na drzwiach wejściowych wieniec – można zrobić samemu z zielonych gałązek, ale znajdziemy też mnóstwo fajnych gotowych propozycji do kupienia.

Bardzo fajne rzeczy do domu na święta znajdziemy teraz w H&M Home. Wybraliśmy dla was nasze ulubione rzeczy z kolekcji świątecznej!

Dekoracja domu na swieta

1.  Poszewka – różne motywy 19,90 PLN 2. Set świec zapachowych 59,90 PLN3. Bombki 2-pak 22,90 PLN 4. Taca z Mikołajem 49,90 PLN 5. Duży wieniec z dzwonków 129,90 PLN 6. Świąteczny kubek 19,90 PLN 7. Metalowa girlanda 59,90 PLN 8. Koc 129,90 PLN 9. Foremki do ciastek 2-pack 22,90 PLN 

Napisane przez
More from Ola

Flaming – trend motyw 2017

Flaming to najgorętszy motyw tego lata. Można powiedzieć, że flaming to nowy...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.