Po 21 latach – Calvin Klein przedstawia nowy zapach unisex cK2

Marka Calvin Klein wypuszcza nowe perfumy unisex pod nazwą cK2. 21 lat temu pierwsze perfumy nie przypisane do płci były prawdziwą sensacją, teraz wpasowują się idealnie w cały „gender” trend.

cK2 kierowany jest do młodej grupy. Jest to zapach, który celebruje nieograniczone możliwości nowoczesnych połączeń między dwojgiem ludzi, jak tłumaczy marka. Perfumy są bardzo świeżym zapachem z zaskakującą nutką wasabi, mandarynki, kwiatów i drewna.

cK2 będzie dostępny w kilku wybranych sklepach już w grudniu, a ogólnie dostępny na całym świecie będzie od lutego 2016.

Kampanie reklamową nagrał Ryan McGinley w Kostaryce. Reklama ma pokazać różnorodność połączeń międzyludzkich. Vincent Brun, vice president marketingu Calvin Klein tłumaczy pomysł na kampanię: „To perfumy nie przypisane do płci – dla kobiety lub mężczyzny, bez uprzedzeń…Kampania pokazuję cztery historie, które zaczynają się w nieoczekiwany sposób. Cztery pary o wolnym-duchu spędzają przyjemnie czas. Te połączenia mają podkreślić dreszcz wspólnego życia  i przybliżyć wyjątkowość każdej relacji w naszym życiu.”

 

Napisane przez
More from Konrad
Kampania H&M na jesień 2017
H&M prezentuje nową kolekcje jesienną w zabawnym filmie z Naomi Campbell w roli gównej....
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.