Po 21 latach – Calvin Klein przedstawia nowy zapach unisex cK2


Marka Calvin Klein wypuszcza nowe perfumy unisex pod nazwą cK2. 21 lat temu pierwsze perfumy nie przypisane do płci były prawdziwą sensacją, teraz wpasowują się idealnie w cały “gender” trend.

cK2 kierowany jest do młodej grupy. Jest to zapach, który celebruje nieograniczone możliwości nowoczesnych połączeń między dwojgiem ludzi, jak tłumaczy marka. Perfumy są bardzo świeżym zapachem z zaskakującą nutką wasabi, mandarynki, kwiatów i drewna.

cK2 będzie dostępny w kilku wybranych sklepach już w grudniu, a ogólnie dostępny na całym świecie będzie od lutego 2016.

Kampanie reklamową nagrał Ryan McGinley w Kostaryce. Reklama ma pokazać różnorodność połączeń międzyludzkich. Vincent Brun, vice president marketingu Calvin Klein tłumaczy pomysł na kampanię: “To perfumy nie przypisane do płci – dla kobiety lub mężczyzny, bez uprzedzeń…Kampania pokazuję cztery historie, które zaczynają się w nieoczekiwany sposób. Cztery pary o wolnym-duchu spędzają przyjemnie czas. Te połączenia mają podkreślić dreszcz wspólnego życia  i przybliżyć wyjątkowość każdej relacji w naszym życiu.”

 

Napisane przez
More from Konrad

Pantone kolor 2017 – Greenery

Pantone Color Institute ogłosił trend-kolor na rok 2017 - "Greenery"! Barwa to zieleń z...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *