Kurtki puchowe oversize – must-have na zimę

plaszcz puchowy moda zima

Kurtki puchowe to absolutny klasyk zimowy – pierwszy wybór na zimne dni. Każdego roku przyjmujemy bez zaskoczenia, gdy w sezonie zimowym puchówki pojawiają się na wieszakach.

Często zdarza się, żę puchowa kurtka nie wygląda fajnie. W dopasowanej puchówce, z grubym swetrem pod spodem, szybko czujemy się jak serdelek. Jeżeli masz zamiar kupić nową kurtkę na zimę postaw na puchówkę, ale w wersji oversize.

Trendsetterki uwielbiają te duże grube kurtki. I nic dziwnego – kurtki puchowe oversize wyglądają naprawdę stylowo. Możemy ubierać pod spód wiele warstw na cebulkę i nie czujemy się ograniczone w ruchu – poza tym w szerszej kurtce powietrze lepiej cyrkuluje i kurtka trzyma lepiej ciepło, niż dopasowany model. Same plusy! Puchówki XXL to must-have na zimę. Najlepiej jak kurtka sięga za pośladki – wtedy będzie idealnie ciepło.

plaszcze oversize puchowe trend zima

Jak nosić puchówki?

Naturalnie jest to idealna kurtka na co dzień zimą. Pasuje po prostu do wszystkiego. Najlepiej wybrać jakiś neutralny kolor, który pasuje do większości naszej garderoby.
Kiedyś kurtki puchowe na wieczór były wielkim “no-go”, ale świat się zmienia i kobiety mody, jak francuska redaktor naczelna Vogue, już kilkakrotnie pokazały się w oversize puchówce dobranej wieczorem do szpilek .
Najlepiej postawić na kurtkę dobrej jakości. Taką kurtkę możemy nosić parę lat – warto wybrać model, który można bez problemu oddać do pralni.
Napisane przez
More from Julia

Spodnie treningowe – wielki powrót do mody

Moda na sezon wiosna lato będzie luźna, ale schowaj szare dresy do...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.