Kolekcja strojów kąpielowych Kendall i Kylie dla Topshop


Topshop przedstawia niezwykłą kolekcję strojów kąpielowych KENDALL + KYLIE, która dostępna będzie w wyselekcjonowanych salonach Topshop już od początku czerwca.

Idąc w ślady bardzo popularnych kolekcji z czerwca i listopada 2015r. Kendall i Kylie Jenner postanowiły powrócić do Topshop z zestawem 37 modeli. Dziewczyny zaprojektowały komplety bikini, stroje jednoczęściowe oraz inne propozycje plażowe.

Kendall i Kylie stworzyły kolekcję dla dziewczyn, które uwielbiają wypady na plażę, czy imprezy przy basenie. Stroje kąpielowe mają starannie przemyślane wycięcia oraz elastyczne pasy w sportowym stylu. Na neoprenie w barwach kobaltu, jadeitu, czy koralu w oczy rzucają się printy zarówno zwierzęce jak i roślinne – palmy i cętki. Stroje ozdobione są także metalicznymi elementami w kolorach złota i srebra, które idealnie podkreślą ciało muśnięte słońcem. Klasyczny czarny kostium sprawdzi się jako okrycie na basenie, a spódnice z frędzlami będą idealnym plażowym dodatkiem do bikini.

Kendall: “Jesteśmy bardzo podekscytowane tworzeniem kolejnej linii ubrań dla TOPSHOP. Przy projektowaniu kolekcji kostiumów kąpielowych inspiracją były nasze korzenie czyli Califonia. Każdy look czerpie z atmosfery słonecznych plaż Los Angeles”
Kylie: “Razem z Kendall zadbałyśmy by każdy zestaw sprawdzał się podczas różnych okazji. Nieważne czy podczas pływania, opalania czy surfowania – każda propozycja została zaprojektowania z myślą o letniej zabawie”.
Kolekcja Kendall + Kylie jest dostępna w salonie Topshop w Złotych Tarasach od 9 czerwca.
Napisane przez
More from Konrad

Ekologiczna kolekcja H&M Conscious Exclusive 2017

H&M szósty raz prezentuje wyjątkową ekologiczną kolekcję Conscious Exclusive 2017, która trafi...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.