Życie Kylie – premiera 13 sierpnia

Kylie Jenner, najmłodsza ze sławnej rodzinny Kardashianów jest właśnie na fali sukcesu. Po ogromnym sukcesie jej marki kosmetycznej Kylie pokaże swoje życie we własnym reality show Życie Kylie, w oryginale Life of Kylie. Pierwszy sezon będzie miał osiem odcinków, pierwsze dwa zobaczymy 13 sierpnia o 20 na kanale E!.

Kiedy dorastasz przed kamerą wszyscy myślą, że znają cię na wylot, ale zapewniam, że tak wcale nie jest. Muszę podtrzymywać obraz mojej osoby, który został wykreowany przez media, ale mam również drugie oblicze, które nie jest już tak znane” – mówi Kylie. “Ostatnie lata mojego życia to niezwykła podróż, którą odbywam głównie dzięki wsparciu moich fanów. Dzięki reality show widzowie poznają mnie i moją paczkę przyjaciół bliżej, zobaczą, jak wygląda moje codzienne życie i projekty, nad którymi pracuję. Zależy mi na tym, żebyście zobaczyli prawdziwą mnie” – dodaje.

Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając niecałe 20 lat. O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium.

Wybrana przez magazyn TIME jedną z najbardziej wpływowych nastolatek świata, Kylie nie osiada na laurach i dzięki nowym projektom, z sukcesem podtrzymuje zainteresowanie mediów. W ostatnim czasie wypuściła swoją oficjalną aplikację, grę mobilną, założyła markę odzieżową i kosmetyczną. Zajmuje się również działalnością charytatywną – jest ambasadorką organizacji Smile Train, która pomaga dzieciom z rozszczepami wargi, współpracuje z Children’s Hospital Los Angeles i fundacją Make-A-Wish. W poprzednim roku zapoczątkowała kampanię społeczną #IamMore, która ma za zadanie nagłaśniać przypadki przemocy i prześladowania wśród nastolatków oraz szerzyć świadomość akceptacji i wzajemnego szacunku.

Spin off reality showZ kamerą u Kardashianów będzie emitowany na całym świecie na 17 międzynarodowych kanałach E!, w 153 krajach i w 24 językach. Życie Kylie zostało wyprodukowane przez Bunim/Murray Productions i Ryan Seacrest Productions. Producentkami wykonawczymi są m.in sama Kylie Jenner oraz jej mama i managerka w jednym, Kris.

 

Źródło: www.eonline.com

Napisane przez
More from Konrad
Puma X Careaux – współpraca jesień/zima 2016
W sezonie jesień-zima Careaux połączyła siły z Puma, uzyskując niepowtarzalny efekt. Kolekcja...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.