Florence Welch dla Gucci

photos: PR Gucci - Colin Dodgson

Florence Welch to niekwestionowana ikona stylu. Jest muzą Alessandro Michele, dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody Gucci. Nic więc dziwnego, że została twarzą najnowszej kampanii marki.

Frontmenka zespołu Florence + The Machine jest uwielbiana nie tylko za swoją twórczość muzyczną, ale także za artystyczny styl ubierania się, w którym znajdziemy nutkę boho. Czy dziwi więc nas to, że piosenkarka po raz kolejny została zaproszona do współpracy z Gucci? Ani trochę!

Alessandro Michele, dyrektor kreatywny marki Gucci, zaprosił Florence Welch do niesamowitego miejsca. W starym drewnianym wagonie odbyła się sesja zdjęciowa promująca najnowszą kolekcję biżuterii.

Na zdjęciach wykonanych przez Colina Dodgsona, Welch pozuje przy kolorowych starych meblach w otoczeniu klimatycznych bibelotów. Na sobie oczywiście ma biżuterię Gucci z kolekcji: Le Marché des Merveilles, Gucci Ouroboros, Gucci Flora oraz Dionysus. To właśnie ona wie najlepiej, jak nosić kilka wisiorków i pierścieni na raz. Jest w tym najlepsza i zawsze wygląda olśniewająco.

Florence Welch jest wieloletnią przyjaciółką i ambasadorką włoskiego domu mody Gucci. W 2016 roku artystka współpracowała z Alessandro Michelle, np. przy tworzeniu kostiumów na swoją trasę koncertową.

Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie brałam udziału w żadnych akcjach związanych z modą. Gdyby nie Alessandro Michele nawet nie pomyślałabym o tym, powiedziała Florence Welch. To, co robi, jest tak bardzo w moim stylu, że współpraca z nim jest dla mnie po prostu naturalna, dodaje.

Napisane przez
More from Katarzyna Tilda

Targi kosmetyków naturalnych – Ekocuda w ten weekend

Polska coraz bardziej zaczyna dbać o środowisko. Cieszymy się z tego. Na...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.