Nowe Nike Air Max 720 już w Sizeer

Wiosna już za pasem. Ciepłe promienie słoneczne nas rozpieszczają. Jakie jest najlepsze obuwie na taką pogodę? Polecamy zupełnie nowy model Nike Air Max 720.

Dla kogo są te buty? Dla osób, które lubią być oryginalne, które lubią odkrywać miasto i inspirować się nim. To nowoczesna technologia, futurystyczny design, a przede wszystkim maksymalna wygoda. Dzięki poduszce amortyzującej Air, która dotychczas jest największą w historii amerykańskiej marki, możesz czuć, jakbyś stąpała po delikatnych chmurach. Oczywiście, wiemy, że dla fashionistek liczy się także wygląd obuwia. Wyjątkowe połączenie kolorów oraz falista tekstura zachwyci najwybredniejszą dziewczynę.

Trzy modele Nike Air Max 720 można kupić online oraz w sklepach stacjonarnych Sizeer w następujących połączeniach kolorystycznych: biel i róż, zieleń i zgniła zieleń, czerń i szarość. Każda para kosztuje około 799 zł.

Just Go Bigger – dzięki akcji Sizeer i Nike, której bohaterem jest najnowszy model Nike Air Max 720. Spektakularna akcja, dzięki której wędrując po swoim ukochanym mieście, zyskasz nową, znacznie większą perspektywę, wkrótce rusza.

Śledź:

SizeerApp,

facebook.com/sizeercom/

instagram.com/sizeer/,

sklep.sizeer.com/.

I poczuj się wielki!

Napisane przez
More from Katarzyna Tilda
Targi kosmetyków naturalnych – Ekocuda w ten weekend
Polska coraz bardziej zaczyna dbać o środowisko. Cieszymy się z tego. Na...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.