Wystartował Ogólnopolski Program Polish Exclusive 2015


Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło tegoroczną edycję programu Polish Exclusive 2015 w dwóch kategoriach: Ekskluzywna Marka Polska oraz Ekskluzywna Marka Zagraniczna dostępna na polskim rynku.

Program jest adresowany do szerokiego grona producentów i usługodawców, między innymi, z branży odzieżowej, jubilerskiej, kosmetycznej, jak również hotelarskiej czy gastronomicznej. Inicjatywa ma na celu wyłonienie i nagrodzenie firm oferujących na polskim rynku ekskluzywne produkty i usługi najwyższej jakości.

Statuetki zostaną przyznane markom godnym zaufania, o silnym wizerunku i ugruntowanej pozycji, powszechnie identyfikowanym z komfortem i luksusem. Program ogłoszono w dwóch kategoriach: Ekskluzywna Polska Marka oraz Ekskluzywna Marka Zagraniczna dostępna na polskim rynku.

“Otrzymanie nominacji do programu stanowi uhonorowanie pozycji firmy, podkreślenie jej wkładu w rozwój rynku branżowego oraz autorytetu, jakim cieszy się wśród konsumentów i specjalistów”, mówi Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 11 grudnia.

Ogłoszenie laureatów zaplanowano na styczeń 2016 r.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Kapitułę Programową, w skład której wchodzą: eksperci ds. marketingu, przedstawiciele mediów, agencji reklamowych i PR, portali biznesowych oraz laureaci ubiegłorocznej edycji programu.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, organizator programu, to instytucja zrzeszająca, wspomagającą oraz promująca podmioty gospodarcze oraz ich działania na rynku ogólnopolskim.

Więcej informacji na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl.

Napisane przez
More from Konrad

Poznaj zwycięzców PETA Vegan Fashion Awards

Odbyła się trzecia gala PETA Vegan Fashion Awards, która wyróżnia najlepsze ubrania i...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.