White Gold – Ed Westwick w nowym serialu

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Gossip Girl – Ed Westwick, ulubieniec z serialu, wraca na ekrany. Niestety nie jako Chuck Bass a jako Vincent Swan w serialu White Gold. Vincent Swan nie jest tak bogaty jak Chuck Bass i nie nosi tak genialnych garniturów, ale urok ma ten sam.

White Gold to brytyjska produkcja BBC, która będzie miała u nas premierę 14 września na Netflix.

O co chodzi? Ed Westwick gra główną rolę, wciela się w dyrektora sprzedaży okien w Essex, Angli w latach 80 tych. Serial o sprzedawcy okien, serio? Tak, zobaczcie trailer i przekonajcie się, bo zapowiada się dobrze – trochę jak Wilk z Wall Street, naturalnie w o wiele mniejszej skali.

Co już wiemy? Vincent osobiście zwraca się do publiczności, zupełnie tak jak znamy to z House of Cards. Jego charakter nie do końca żyje zgodnie z zasadami moralnymi, sprzedaje za wszelką cenę i uwodzi kobiety, co nie podoba się za bardzo jego żonie. Nie jest niewiniątkiem, ale widzowie i tak obdarzają go sympatią.

Serial w Wielkiej Brytanii już jest jest hitem i trwa produkcja drugiego sezonu. Nie możemy się doczekać, aż będzie wreszcie na Netflixie. Zobaczcie trailer!

Napisane przez
More from Konrad
Alessandro Michele wyróżniony International Designer Award
23 listopada odbędzie się gala British Fashion Awards. Prestiżową nagrodę International Designer Award...
Czytaj Więcej
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.