White Gold – Ed Westwick w nowym serialu


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Gossip Girl – Ed Westwick, ulubieniec z serialu, wraca na ekrany. Niestety nie jako Chuck Bass a jako Vincent Swan w serialu White Gold. Vincent Swan nie jest tak bogaty jak Chuck Bass i nie nosi tak genialnych garniturów, ale urok ma ten sam.

White Gold to brytyjska produkcja BBC, która będzie miała u nas premierę 14 września na Netflix.

O co chodzi? Ed Westwick gra główną rolę, wciela się w dyrektora sprzedaży okien w Essex, Angli w latach 80 tych. Serial o sprzedawcy okien, serio? Tak, zobaczcie trailer i przekonajcie się, bo zapowiada się dobrze – trochę jak Wilk z Wall Street, naturalnie w o wiele mniejszej skali.

Co już wiemy? Vincent osobiście zwraca się do publiczności, zupełnie tak jak znamy to z House of Cards. Jego charakter nie do końca żyje zgodnie z zasadami moralnymi, sprzedaje za wszelką cenę i uwodzi kobiety, co nie podoba się za bardzo jego żonie. Nie jest niewiniątkiem, ale widzowie i tak obdarzają go sympatią.

Serial w Wielkiej Brytanii już jest jest hitem i trwa produkcja drugiego sezonu. Nie możemy się doczekać, aż będzie wreszcie na Netflixie. Zobaczcie trailer!

Napisane przez
More from Konrad

Projektanci wspierają kampanię wyborczą Hilary Clinton

Amerykańskie domy mody wspierają kandydaturę Hilary Clinton na prezydenta USA. W związku...
Czytaj Więcej

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.