White Gold – Ed Westwick w nowym serialu

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Gossip Girl – Ed Westwick, ulubieniec z serialu, wraca na ekrany. Niestety nie jako Chuck Bass a jako Vincent Swan w serialu White Gold. Vincent Swan nie jest tak bogaty jak Chuck Bass i nie nosi tak genialnych garniturów, ale urok ma ten sam.

White Gold to brytyjska produkcja BBC, która będzie miała u nas premierę 14 września na Netflix.

O co chodzi? Ed Westwick gra główną rolę, wciela się w dyrektora sprzedaży okien w Essex, Angli w latach 80 tych. Serial o sprzedawcy okien, serio? Tak, zobaczcie trailer i przekonajcie się, bo zapowiada się dobrze – trochę jak Wilk z Wall Street, naturalnie w o wiele mniejszej skali.

Co już wiemy? Vincent osobiście zwraca się do publiczności, zupełnie tak jak znamy to z House of Cards. Jego charakter nie do końca żyje zgodnie z zasadami moralnymi, sprzedaje za wszelką cenę i uwodzi kobiety, co nie podoba się za bardzo jego żonie. Nie jest niewiniątkiem, ale widzowie i tak obdarzają go sympatią.

Serial w Wielkiej Brytanii już jest jest hitem i trwa produkcja drugiego sezonu. Nie możemy się doczekać, aż będzie wreszcie na Netflixie. Zobaczcie trailer!

Napisane przez
More from Konrad
New York Fashion Week już w tym tygodniu
Wrzesień to styczeń w modzie. Od tego czwartku zobaczymy co nas czeka...
Czytaj Więcej
Join the Conversation

1 Comments

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.