White Gold – Ed Westwick w nowym serialu


Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Gossip Girl – Ed Westwick, ulubieniec z serialu, wraca na ekrany. Niestety nie jako Chuck Bass a jako Vincent Swan w serialu White Gold. Vincent Swan nie jest tak bogaty jak Chuck Bass i nie nosi tak genialnych garniturów, ale urok ma ten sam.

White Gold to brytyjska produkcja BBC, która będzie miała u nas premierę 14 września na Netflix.

O co chodzi? Ed Westwick gra główną rolę, wciela się w dyrektora sprzedaży okien w Essex, Angli w latach 80 tych. Serial o sprzedawcy okien, serio? Tak, zobaczcie trailer i przekonajcie się, bo zapowiada się dobrze – trochę jak Wilk z Wall Street, naturalnie w o wiele mniejszej skali.

Co już wiemy? Vincent osobiście zwraca się do publiczności, zupełnie tak jak znamy to z House of Cards. Jego charakter nie do końca żyje zgodnie z zasadami moralnymi, sprzedaje za wszelką cenę i uwodzi kobiety, co nie podoba się za bardzo jego żonie. Nie jest niewiniątkiem, ale widzowie i tak obdarzają go sympatią.

Serial w Wielkiej Brytanii już jest jest hitem i trwa produkcja drugiego sezonu. Nie możemy się doczekać, aż będzie wreszcie na Netflixie. Zobaczcie trailer!

Napisane przez
More from Konrad

Netflix – seriale w październiku 2017

Nowy miesiąc, nowe seriale na Netflix. Co obejrzymy w październiku? Chyba najbardziej...
Czytaj Więcej

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.