Tropikalne tapety – trend do domu

Tapety tropikalne - trend 2017

2017 jest zdecydowanie zielony. Dokładniej, wszystko w tym roku stoi pod znakiem „greenery” koloru roku instytutu Pantone. I rzeczywiście zieleń rządzi. Znowu zapanowała wielka moda na roślinny doniczkowe – zwłaszcza monstera skradła serca fashionistek. W każdym modnym mieszkaniu nie może zabraknąć chociaż jednej dużej rośliny.

Ten trend idzie jeszcze dalej. Bardzo pożądane stały się tapety w tropikalne motywy, duże liście i palmy. Taką tapetę znajdziemy w korytarzach sławnego Beverly Hills Hotel w Los Angeles, ale coraz częściej spotyka się takie tapety również w prywatnych domach.

Bardzo popularne są zielone gałązki na ścianach łazienki i salonu.
Jeśli komuś za dużo zielonego może skusi na różowe flamingi na ścianie? To następny trend z Pinteresta, który widzimy coraz częściej – flaminigi na ścianach w sypialni i łazience.

Dla wszystkich lubiących kolorowe wnętrza i nie bojących się odrobiny szaleństwa w domu takie tapety mogą się wyjątkowo spodobać. Jeżeli całe ściany w kolorowe wzory to za dużo zacznij małymi krokami i dodaj koloru we własne 4 ściany. Bardzo fajnie sprawdzają się naklejki ścienne albo po prostu obrazy we flaminigi i tropikalne rośliny.

Napisane przez
More from Ola
Książki street style
Moda uliczna od lat inspiruje projektantów. Trendy nie zawsze powstają przecież tylko...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.