Tommy Hilfiger – pokaz w Londynie


Przedwczoraj wieczorem londyński tydzień mody zakończył się hucznym pokazem Tommy Hilfiger.

Show pod tytułem Rockcircus odbył się w Roundhouse, gdzie swoje koncerty miały takie słynne zespoły jak The Rolling Stones, The Doors czy Pink Floyd.

Tommy Hilfiger nie pokazał kolekcji na wiosnę lato 2018 – odbył się pokaz w systemie See now – buy now. Zaprezentowana została kolekcja na tą jesień zimę i od razu trafia do sprzedaży. Oprócz głównej kolekcji Hilfiger przedstawiona została też linia TommyXGigi. To już trzecia kapsułowa kolekcja amerykańskiego projektanta i modelki Gigi Hadid.

Naturalnie Gigi otworzyła i zamknęła pokaz, a poza nią na wybiegu zobaczyć można było również jej rodzeństwo, Belle i Anwar Hadid.

Kolekcja sama w sobie jest bardzo jesienna w rockowym stylu, trochę w klimacie lat 90 tych. Było dużo stylizacji z zakolanówkami. Takie outfity pamiętamy z kultowego filmu lat 90 tych – Clueless.
Dominowały typowe kolory dla Hilfigera jak czerwień i granat. Poza tym dużo kratki – spodnie, kurtki, sukienki i koszule. Z trendowych tkanin rzuciła się w oczy skóra lakierowana. Nie brakowało również sukienek w kwiaty, które tej jesienni są wyjątkowo modne.

Napisane przez
More from Konrad

The Row przenosi pokaz do Paryża

Sławne siostry Olsen od prawie 10 lat prowadzą dom mody The Row....
Czytaj Więcej

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.