Targi mody i designu – Kalendarium Warszawa

Święta zbliżają się szybkim krokiem i jak co roku zaczynamy szukać prezentów dla najbliższych. Nie znosisz zakupów w przepełnionych centrach handlowych? Świetna alternatywa dla gorączki zakupowej to targi i bazary. W grudniu w stolicy co weekend odbędzie się inne wydarzenie. Możemy kupować w luźnej atmosferze, a poza tym na targach tego typu znajdziemy wyjątkowe rzeczy młodych polskich marek, których nie kupimy w standardowych sklepach!

Przygotowaliśmy kalendarium wydarzeń, żeby nie przegapić najlepszych eventów!

03.12 GRAND BAZAR TARGI MODY
W sobotę w zabytkowej przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich odbędą się targi mody. Co kupimy? Ubrania, dodatki, biżuterię oraz akcesoria do domu od ponad 100 wystawców. Godziny otwarcia 11-19!

03/04.12 TARGI RZECZY ŁADNYCH 
Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie prezentujące współczesne polskie meble, lampy, porcelanę, plakaty, tekstylia, projekty retro, książki i zabawki edukacyjne. Wszystkie projekty łączy dobra jakość, świetne materiały, funkcjonalność i wysoka estetyka. Znajdziemy tu wyjątkowe prezenty, ale też rzeczy dla nas samych do domu. W tym roku targi odbędą się w sobotę i niedziele w godzinach 11-19 na Placu Małachowskiego 2.

04.12 TARGI PLAKATU 
Największe targi polskiego plakatu odbędą się w niedziele w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. W godzinach 10-19 będziemy mogli zaopatrzyć się w najlepsze projekty grafików, ilustratorów i artystów. Polski Plakat przeżywa prawdziwy renesans – warto wpaść i obejrzeć!

04. & 10.12 MARKET ŚWIĄTECZNY  
W pierwszą i drugą niedziele grudnia zaprasza Market Świąteczny w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Można tu będzie kupić przeróżne rzeczy. Od polskiego designu, dodatków do domu, przez biżuterie polskich producentów po zabawki dla dzieci i wyjątkowe książki. Poza tym możemy się zaopatrzyć w jedzenie jak miody, wytwory, oleje i dużo więcej prosto od polskich producentów. W obydwie niedziele możemy robić zakupy w godzinach 11-19.

10/11.12 HUSH WARSAW 
To targi mody niezależnych polskich projektantów, które dają możliwość zakupu ubrań i dodatków produkowanych na lokalnych rynkach, będących istotną alternatywą dla masowej produkcji. HUSH WARSAW chce promować marki i projektantów, którzy dbają o wysoką jakość materiałów, rzetelne wykonanie i dobre formy. Targi jak co roku odbędą się na Stadionie Narodowym!

10/11.12 SLOW WEEKEND  
Szósta edycja Slow Weekendu odbędzie się pod hasłem Kupuj Lepsze Prezenty.  Na Slow Weekendzie spotkasz ponad 350 wystawców z całej Polski, którzy zaoferują parędziesiąt tysięcy propozycji na gwiazdkowe prezenty. Moda, biżuteria, wzornictwo, kosmetyki, jedzenie, produkty dla dzieci, księgarnia – a to wszystko w luźnej, spokojnej atmosferze w godzinach 11-19!

11.12 TARGI ZABAWEK I DESIGNU DLA DZIECI 
Następna impreza, która odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich to 4. edycja targów zabawek! Znajdziecie tu mnóstwo oryginalnych prezentów dla mniejszych i większych dzieci. Rzeczy na co dzień niedostępne w sklepach, jedyne w swoim rodzaju, o najlepszej jakość z bezpiecznych materiałów od lokalnych marek. Koło zabawek i rzeczy do domu, kupimy też ubrania dla dzieci, kosmetyki i biżuterię dla mam! 2. niedziela grudnia w gozinach 10-18!

17/18.12 MUSTACHE YARD SALE VOL.23
Największy targ odbędzie się w 3. weekend grudnia w kultowej Hali Mirowskiej! Co kupimy? Wybór będzie bardzo duży – targi Mustache to ponad 400 wystawców. Kupimy ubrania, elegancki design, rzemieślnicze gadżety, naturalne i świeże kosmetyki. Poza tym będą najlepsze foodtrucki wybrane przez „Żarcie na Kółkach”.Wszystko w sobotę i niedziele w godzinach 11-19!

22.12 OCH BAZAR – LAST MINUTE
Dla wszystkich kupujących prezenty w ostatniej chwili nie chcących biegać po centrach handlowych – ostatnia alternatywa bazarowa 2 dni przed Wigilią! W tym roku Och Bazar odbędzie się w klubie NIEBO na Nowym Świecie. W pięknej lokalizacji znajdziemy wszystko co przyda się na prezent – ubrania, biżuterię, dodatki do domu i inne gwiazdkowe rarytasy! Dodatkowa świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią albo nie umieją ładnie pakować prezentów – będzie stacja do pakowania! Od 13 aż do 21 zrobisz tutaj ostatnie zakupy świąteczne!

Napisane przez
More from Ola
Aperol – 3 nowe przepisy na lato
Z początkiem lata możemy wreszcie napić się Aperol Spritz – na balkonie, w domu, ogródku...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.