Targi mody i designu – Kalendarium Warszawa

Święta zbliżają się szybkim krokiem i jak co roku zaczynamy szukać prezentów dla najbliższych. Nie znosisz zakupów w przepełnionych centrach handlowych? Świetna alternatywa dla gorączki zakupowej to targi i bazary. W grudniu w stolicy co weekend odbędzie się inne wydarzenie. Możemy kupować w luźnej atmosferze, a poza tym na targach tego typu znajdziemy wyjątkowe rzeczy młodych polskich marek, których nie kupimy w standardowych sklepach!

Przygotowaliśmy kalendarium wydarzeń, żeby nie przegapić najlepszych eventów!

03.12 GRAND BAZAR TARGI MODY
W sobotę w zabytkowej przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich odbędą się targi mody. Co kupimy? Ubrania, dodatki, biżuterię oraz akcesoria do domu od ponad 100 wystawców. Godziny otwarcia 11-19!

03/04.12 TARGI RZECZY ŁADNYCH 
Targi Rzeczy Ładnych to wydarzenie prezentujące współczesne polskie meble, lampy, porcelanę, plakaty, tekstylia, projekty retro, książki i zabawki edukacyjne. Wszystkie projekty łączy dobra jakość, świetne materiały, funkcjonalność i wysoka estetyka. Znajdziemy tu wyjątkowe prezenty, ale też rzeczy dla nas samych do domu. W tym roku targi odbędą się w sobotę i niedziele w godzinach 11-19 na Placu Małachowskiego 2.

04.12 TARGI PLAKATU 
Największe targi polskiego plakatu odbędą się w niedziele w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. W godzinach 10-19 będziemy mogli zaopatrzyć się w najlepsze projekty grafików, ilustratorów i artystów. Polski Plakat przeżywa prawdziwy renesans – warto wpaść i obejrzeć!

04. & 10.12 MARKET ŚWIĄTECZNY  
W pierwszą i drugą niedziele grudnia zaprasza Market Świąteczny w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki. Można tu będzie kupić przeróżne rzeczy. Od polskiego designu, dodatków do domu, przez biżuterie polskich producentów po zabawki dla dzieci i wyjątkowe książki. Poza tym możemy się zaopatrzyć w jedzenie jak miody, wytwory, oleje i dużo więcej prosto od polskich producentów. W obydwie niedziele możemy robić zakupy w godzinach 11-19.

10/11.12 HUSH WARSAW 
To targi mody niezależnych polskich projektantów, które dają możliwość zakupu ubrań i dodatków produkowanych na lokalnych rynkach, będących istotną alternatywą dla masowej produkcji. HUSH WARSAW chce promować marki i projektantów, którzy dbają o wysoką jakość materiałów, rzetelne wykonanie i dobre formy. Targi jak co roku odbędą się na Stadionie Narodowym!

10/11.12 SLOW WEEKEND  
Szósta edycja Slow Weekendu odbędzie się pod hasłem Kupuj Lepsze Prezenty.  Na Slow Weekendzie spotkasz ponad 350 wystawców z całej Polski, którzy zaoferują parędziesiąt tysięcy propozycji na gwiazdkowe prezenty. Moda, biżuteria, wzornictwo, kosmetyki, jedzenie, produkty dla dzieci, księgarnia – a to wszystko w luźnej, spokojnej atmosferze w godzinach 11-19!

11.12 TARGI ZABAWEK I DESIGNU DLA DZIECI 
Następna impreza, która odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich to 4. edycja targów zabawek! Znajdziecie tu mnóstwo oryginalnych prezentów dla mniejszych i większych dzieci. Rzeczy na co dzień niedostępne w sklepach, jedyne w swoim rodzaju, o najlepszej jakość z bezpiecznych materiałów od lokalnych marek. Koło zabawek i rzeczy do domu, kupimy też ubrania dla dzieci, kosmetyki i biżuterię dla mam! 2. niedziela grudnia w gozinach 10-18!

17/18.12 MUSTACHE YARD SALE VOL.23
Największy targ odbędzie się w 3. weekend grudnia w kultowej Hali Mirowskiej! Co kupimy? Wybór będzie bardzo duży – targi Mustache to ponad 400 wystawców. Kupimy ubrania, elegancki design, rzemieślnicze gadżety, naturalne i świeże kosmetyki. Poza tym będą najlepsze foodtrucki wybrane przez „Żarcie na Kółkach”.Wszystko w sobotę i niedziele w godzinach 11-19!

22.12 OCH BAZAR – LAST MINUTE
Dla wszystkich kupujących prezenty w ostatniej chwili nie chcących biegać po centrach handlowych – ostatnia alternatywa bazarowa 2 dni przed Wigilią! W tym roku Och Bazar odbędzie się w klubie NIEBO na Nowym Świecie. W pięknej lokalizacji znajdziemy wszystko co przyda się na prezent – ubrania, biżuterię, dodatki do domu i inne gwiazdkowe rarytasy! Dodatkowa świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią albo nie umieją ładnie pakować prezentów – będzie stacja do pakowania! Od 13 aż do 21 zrobisz tutaj ostatnie zakupy świąteczne!

Napisane przez
More from Ola
Książki street style
Moda uliczna od lat inspiruje projektantów. Trendy nie zawsze powstają przecież tylko...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.