Szczoteczka do twarzy Foreo – o co chodzi?


Raz na jakiś czas na rynku kosmetycznym pojawia się zupełnie nowy produkt, co wzbudza wielkie zainteresowanie nie tylko blogerek, ale i ich czytelniczek Nie inaczej jest ze szczoteczką do twarzy Foreo – od dwóch lat zdobywa serca kobiet. Co jest w niej takiego niezwykłego i jakie korzyści można dzięki niej osiągnąć?

Szczoteczka Foreo – jak to działa?

Szczoteczka Foreo ma owalny kształt, częściowo wykończony wypustkami, piękne pastelowe kolory i błyszczącą, srebrną podstawę. Bystre oko zauważy także wytłoczone w silikonie włącznik i wyłącznik – bo szczoteczka Foreo to produkt elektryczny.

I tutaj zaczyna się magia. Działanie szczoteczki Foreo polega na tworzeniu 8 tysięcy pulsacji na minutę – dzięki czemu:

  • skóra twarzy staje się dokładnie oczyszczona, a martwy naskórek znika w błyskawicznym tempie.
  • spłycają się zmarszczki
  • skóra staje się bardziej jędrna i gładka

Do pozostałych zalet należy wykonanie produktu z najwyższej jakości silikonu – o kilkadziesiąt razy bardziej sterylnego niż tworzywa, z których wyprodukowane inne szczoteczki do twarzy.

Co bardzo istotne, produkt ten nie wymaga wymiany końcówek i bez najmniejszych problemów można używać go… pod prysznicem.

Foreo – różne modele do różnych typów skóry

Różne kolory szczoteczek Foreo nie są przypadkowe. Produkt w odcieniu pastelowego błękitu przeznaczony jest do cery mieszanej. Różowa szczoteczka przeznaczona jest do skóry wrażliwej i delikatnej, a szara – do tej najbardziej wrażliwej, często reagującej podrażnieniami.

Foreo – wysoka skuteczność, wysoka cena

Szczoteczka soniczna Foreo wzbudza zachwyt niemal wszędzie – na blogach, na forach, w urodowych rankingach. Wiele wskazuje na to, że jest po prostu genialnym urządzeniem do oczyszczania twarzy, które dodatkowo może opóźnić proces starzenia. Niestety, ma jeden minus – za pełnowymiarowe urządzenie, które można ładować, zapłacimy od 500 do nawet 800 złotych. To sporo jak za produkt tylko do oczyszczania twarzy.

Pocieszający jest jednak fakt, że już za 100 złotych można kupić mniejszą wersję szczoteczki. Niska kwota ma swój powód – produkt ten jest nieładowalny, więc po około 300 użyciach nadaje się do śmieci. Jeśli ktoś chce jednak po prostu spróbować, a 100 złotych nie wydaje mu się zbyt wygórowaną ceną, to jest to najbardziej właściwe rozwiązanie.

Napisane przez
More from Ola

Gdzie zjeść śniadanie? Najlepsze miejsca!

Jeśli dobrze zaczniesz dzień, szanse na to, że będzie udany wzrosną. Oto...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.