Stylowe przechowywanie – modne pudełka

Każdy z nas ma przedmioty, które nie mogą znaleźć swojego miejsca w mieszkaniu. Papiery, drobiazgi czy pamiątki stoją na półkach i przyciągają kurz. Nie mówimy, że wszystko powinno zostać schowane, w końcu wnętrze naszego domu nie powinno przypominać szpitalnej sali. Żeby jednak nie przesadzić z ilością rzeczy i artystycznym bałaganem warto poupychać niektóre przedmioty w stylowych pudełkach. Dzięki temu wnętrze stanie się bardziej uporządkowane, a tobie łatwiej będzie zapanować nad wszystkimi rzeczami.

Jak dobrać pudełka do wnętrza? Bogato zdobione i oklejone kolorowymi printami są już zdecydowanie passe. Pudło nie powinno być centralnym punktem w pokoju, a jedynie podkreślać styl wnętrza. Jeśli lubisz minimalizm postaw na jasną biel lub szary kolor – nie pomniejszą przestrzeni. Stawiasz na elegancję? Pomyśl o metalowym koszu lub skórzanym okrągłym pudle w ciepłym odcieniu brązu.

pudełka modne wnętrza jak utrzymać porządek

1. Drewniane pudełko na kluczyk BB H0me 799 zł / 2. Metalowy kosz H&M Home 39,99 zł / 3. Pudełko obłożone tkaniną Home & You 39,99 zł / 4. Metalowe pudełko z napisem H&M Home 59,90 zł / 5. Papierowe białe pudełko Ikea 14,99 zł / 6. Kosz ze sztucznego materiału Ikea 29,99 zł / 7. Drewniane pudełka w pastelowych kolorach Mia Home Passion 115 zł / 8. Metalowy kosz z workiem z tkaniny Mia Home Passion / 9. Metalowy kosz Mia Home Passion 59,90 zł / 10. Drewniana skrzynka Ikea 49,99 zł

Napisane przez
More from Ola
Mundial i moda
Gdyby mecze na mundialu rozgrywano takimi piłkami z pewnością zaczęlibyśmy grać (lub...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.