Stylowe przechowywanie – modne pudełka


Każdy z nas ma przedmioty, które nie mogą znaleźć swojego miejsca w mieszkaniu. Papiery, drobiazgi czy pamiątki stoją na półkach i przyciągają kurz. Nie mówimy, że wszystko powinno zostać schowane, w końcu wnętrze naszego domu nie powinno przypominać szpitalnej sali. Żeby jednak nie przesadzić z ilością rzeczy i artystycznym bałaganem warto poupychać niektóre przedmioty w stylowych pudełkach. Dzięki temu wnętrze stanie się bardziej uporządkowane, a tobie łatwiej będzie zapanować nad wszystkimi rzeczami.

Jak dobrać pudełka do wnętrza? Bogato zdobione i oklejone kolorowymi printami są już zdecydowanie passe. Pudło nie powinno być centralnym punktem w pokoju, a jedynie podkreślać styl wnętrza. Jeśli lubisz minimalizm postaw na jasną biel lub szary kolor – nie pomniejszą przestrzeni. Stawiasz na elegancję? Pomyśl o metalowym koszu lub skórzanym okrągłym pudle w ciepłym odcieniu brązu.

pudełka modne wnętrza jak utrzymać porządek

1. Drewniane pudełko na kluczyk BB H0me 799 zł / 2. Metalowy kosz H&M Home 39,99 zł / 3. Pudełko obłożone tkaniną Home & You 39,99 zł / 4. Metalowe pudełko z napisem H&M Home 59,90 zł / 5. Papierowe białe pudełko Ikea 14,99 zł / 6. Kosz ze sztucznego materiału Ikea 29,99 zł / 7. Drewniane pudełka w pastelowych kolorach Mia Home Passion 115 zł / 8. Metalowy kosz z workiem z tkaniny Mia Home Passion / 9. Metalowy kosz Mia Home Passion 59,90 zł / 10. Drewniana skrzynka Ikea 49,99 zł

Napisane przez
More from Ola

Młody jęczmień – bomba witamin i minerałów

Zdrowe odżywianie jest nie tylko zdrowe, ale również modne. Teraz należy do dobrego tonu...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.