Punk biżuteria – trend z wybiegu


Punk jest jednym z większych trendów w sezonie jesień/zima 2016/2017. Na wybiegach był bardzo eksponowany u Isabel Marant i Moschino. W street-style’u na topie są teraz stylizacje punkowe w klimacie lat 90-tych.

Nie tylko garderobę dominuje ten zbuntowany styl – jeszcze bardziej intensywnie widać go w biżuterii. Na wybiegach łańcuchy, agrafki i inne elementy punkowe wyróżniają się mocno od reszty biżuterii. Nawet jeżeli kolekcja nie była stricte w stylu punk to projektanci i tak stawiali na rzucającą w oczy się biżuterię.

BIŻUTERIA PUNK Z WYBIEGU
U Balenciagi zobaczyliśmy duże kolczyki w kształcie agrafki. Christian Dior proponuje dużą ilość różnej biżuterii na palcach i uszach. Alexander Wang łączy skórzany kajdan z grubym srebrnym łańcuchem. Łańcuchy widoczne były też u Isabel Marant i Versace. U Gucci wyróżniały się spiczaste pierścionki i złota siatka na ręce.

bizuteria-w-stylu-punk-z-wybiegu

 JAK NOSIĆ?
Jeżeli podoba ci się garderoba w stylu punk świetnie możesz uzupełnić swoje stylizacja taką biżuterią. Ale pamiętaj – nie przesadzaj! Jeżeli cały outfit jest już mocno w mrocznym klimacie wystarczy jeden element takiej biżuterii – na przykład gruby naszyjnik, czy kolczyki.
Świetny przykład możemy wziąć z wybiegu – punk biżuteria jako kontrast do reszty stylizacji. Szukasz jeszcze tego “czegoś” na wieczór? Do prostej czarnej sukienki możesz założyć dużo różnych łańcuchów. W taki sposób prosty outfit będzie modną stylizacją. Albo jeżeli szukasz czegoś do grubego golfu – postaw na punkowe kolczyki!

Napisane przez
More from Julia

Turban – wielki powrót

Turban jest nowym ulubionym trendem fashionistek. Oryginalne nakrycie głowy jest nieodłączne od...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.