Myślisz o depilacji laserowej? To urządzenie pozwoli ci pozbyć się włosków na zawsze!

Sezon wiosenno-letni przed nami. Grzejące coraz mocniej słońce zacznie zachęcać do krótkich spodenek, a w sklepach na wystawach pojawią się głównie stroje kąpielowe. Nie musisz się tego obawiać! Nawet jeśli masz na ciele mocne i zbyt bujne włoski, depilacja laserowa Vectus, którą przeprowadzają eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, pozwoli ci się ich skutecznie pozbyć.

Aby skóra była gładka

Dla jednych wydaje się to błahym problemem. Innym zaś zmagania z nadmiernym owłosieniem spędzają sen z powiek. Wrastające włoski, podrażnienia, strupki… i od razu odechciewa się lata. Z drugiej strony, nawet jeżeli standardowe metody depilacji nie sprawiają ci aż takich kłopotów, to po prostu może być to dla ciebie denerwujący obowiązek. W każdym z tych przypadków wizja całkowitego pozbycia się włosków z niechcianych miejsc niewątpliwie przynosi dużą ulgę. Gabinety medycyny estetycznej oferują wiele możliwości depilacji, ale niewątpliwie numerem jeden jest zabieg przeprowadzany przy pomocy lasera Vectus.

Tego typu depilacja laserowa – a konkretniej fotodepilacja – daje trwałe i niezwykle skuteczne efekty. Pozwala całkowicie pozbyć się owłosienia w bezpieczny i komfortowy sposób. Na jakiej zasadzie się to odbywa? Laser Vectus jest laserem diodowym, a jego działanie bazuje na emitowaniu wiązki światła o długości fali 810 nm. Jest ono absorbowane przez barwnik znajdujący się we włosku, co finalnie doprowadza do destrukcji jego mieszka. Co ważne, w trakcie procesu usuwana jest macierz włosa, która tak naprawdę jest jego jedyną żywą częścią. Dzięki temu odrastanie staje się niemożliwe! Niewątpliwie, co podkreślają pracujący nim eksperci z Kliniki Miracki w Warszawie, laser Vectus jest uznawany za złoty standard w dziedzinie epilacji.

Nowa generacja

Co powoduje, że jest to niezwykle chętnie proponowana przez specjalistów metoda? Przede wszystkim stoi za tym bezpieczeństwo. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do skóry każdej z osób poddającej się depilacji. W laser wbudowana jest technologia Skintel. Pozwala sprawdzić poziom melaniny w skórze, a co za tym idzie, możliwe jest precyzyjne dostosowanie siły działania urządzenia i wyeliminowanie ryzyka poparzenia. Co istotne, zabieg jest też mało bolesny. To zaś zasługa systemu chłodzącego, który ekspresowo koi miejsce oddziaływania lasera. Pełnię komfortu gwarantuje też szybki czas zabiegu. Oczywiście zależy on od wielkości powierzchni jego wykonywania, ale może potrwać nawet minutę – tak, tyle właśnie zajmuje epilacja pach. Czy przypadkiem nie jest to krócej niż niejedna standardowa depilacja jednorazową golarką?

Co przede wszystkim warto wiedzieć o epilacji laserem Vectus?

l Depilacja jest skuteczna i trwała;

l jest nieinwazyjna i bezpieczna;

l jest precyzyjna, co pozwala skutecznie zlikwidować owłosienie nawet z problematycznych miejsc;

l pozwala usunąć nawet jasne i rude włoski, które innym urządzeniom sprawiają trudność;

l odczuwanie bólu podczas depilacji jest niewielkie;

l zabieg jest niezwykle krótki – np. depilacja męskich pleców trwa 3 minuty!;

l laser nie powoduje powstawania blizn;

l nieraz wystarczy seria zaledwie 3-5 zabiegów, aby pozbyć się owłosienia na stałe!

Wyobraź sobie teraz, że jesteś na egzotycznych wakacjach i przez całe dwa tygodnie ani razu nie musisz wyciągać maszynki do golenia. Albo chcesz spontanicznie wybrać się na basen i zupełnie nie musisz martwić się tym, czy oby na pewno twoje nogi są w odpowiednim stanie. Łydki, kolana, uda, bikini, pachy, tors, ramiona – części ciała, którymi w końcu nie będzie trzeba się przejmować. Laser Vectus potrafi dopasować się odpowiednio do każdej z nich i na zawsze zabrać ci niepotrzebne zmartwienie. Ciesz się swoim ciałem bez obaw!

Dowiedz się więcej o zabiegu epilacji laserem Vectus na stronie warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl/vectus/

Napisane przez
More from Redakcja
Sukienki na zimę. Jak wybrać, by nie zmarznąć?
Sukienki możemy nosić tak naprawdę przez cały rok, ale w zależności od...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.