Moschino X The Sims

The Sims w prawdziwym życiu? Nie możliwe? A jednak! Moschino wypuściło linię inspirowaną kultową grą komputerową.

Włoski dom mody znowu zaskakuje. Kolejna szalona współpraca. Tym razem padło na The Sims. Kapsułowa kolekcja ready-to-wear na sezon wiosna/lato 2019 zadebiutuje podczas Moschino x The Sims Desert Party w Indio w Kalifornii.

Na zdjęciach do najnowszej kampanii reklamowej możemy zobaczyć kolekcję ubrań i akcesoriów. Moschino x The Sims to przede wszystkim pikselowe wersje ubrań oraz limitowana edycja ośmiu stylizacji. W kolekcji zostały wykorzystane kultowe motywy z gry. Strój kąpielowy w Plumboby, obudowa na telefon z Króliczkiem Lodówkowym, czy t-shirt z Lamorożcem. Dodatkowo wszystkie te elementy pojawią się w obecnych tytułach The Sims (The Sims 4, The Sims Mobile oraz The Sims FreePlay). Kolejne aktualizacje związane z grą zostaną przedstawione jeszcze w tym roku.

Spodobało mi się projektowanie oraz to, że mogłem przywołać do życia wyjątkowe postacie z The Sims. Ten pomysł oddaje to, co staram się osiągnąć w każdej kolekcji Moschino. Za każdym razem tworzę fantastyczny świat pełen niesamowitych historii i postaci, mówi Jeremy Scott o najnowszej kolekcji Moschino.

Kolekcję Moschino x The Sims będzie można kupić w butikach włoskiego domu mody oraz w sklepie online już od 14 kwietnia.

Napisane przez
More from Katarzyna Tilda
Barbara Palvin dołącza do aniołków Victoria’s Secret
Cóż za wiadomość. Top modelka Barbara Palvin została nowym Aniołkiem Victoria’s Secret!...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.