Moschino X The Sims


The Sims w prawdziwym życiu? Nie możliwe? A jednak! Moschino wypuściło linię inspirowaną kultową grą komputerową.

Włoski dom mody znowu zaskakuje. Kolejna szalona współpraca. Tym razem padło na The Sims. Kapsułowa kolekcja ready-to-wear na sezon wiosna/lato 2019 zadebiutuje podczas Moschino x The Sims Desert Party w Indio w Kalifornii.

Na zdjęciach do najnowszej kampanii reklamowej możemy zobaczyć kolekcję ubrań i akcesoriów. Moschino x The Sims to przede wszystkim pikselowe wersje ubrań oraz limitowana edycja ośmiu stylizacji. W kolekcji zostały wykorzystane kultowe motywy z gry. Strój kąpielowy w Plumboby, obudowa na telefon z Króliczkiem Lodówkowym, czy t-shirt z Lamorożcem. Dodatkowo wszystkie te elementy pojawią się w obecnych tytułach The Sims (The Sims 4, The Sims Mobile oraz The Sims FreePlay). Kolejne aktualizacje związane z grą zostaną przedstawione jeszcze w tym roku.

Spodobało mi się projektowanie oraz to, że mogłem przywołać do życia wyjątkowe postacie z The Sims. Ten pomysł oddaje to, co staram się osiągnąć w każdej kolekcji Moschino. Za każdym razem tworzę fantastyczny świat pełen niesamowitych historii i postaci, mówi Jeremy Scott o najnowszej kolekcji Moschino.

Kolekcję Moschino x The Sims będzie można kupić w butikach włoskiego domu mody oraz w sklepie online już od 14 kwietnia.

Napisane przez
More from Katarzyna Tilda

Hermès uruchamia linie beauty od 2020

Luksusowa francuska marka Hermès na dobre wejdzie do branży kosmetycznej. W planach...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.