Moschino X The Sims

The Sims w prawdziwym życiu? Nie możliwe? A jednak! Moschino wypuściło linię inspirowaną kultową grą komputerową.

Włoski dom mody znowu zaskakuje. Kolejna szalona współpraca. Tym razem padło na The Sims. Kapsułowa kolekcja ready-to-wear na sezon wiosna/lato 2019 zadebiutuje podczas Moschino x The Sims Desert Party w Indio w Kalifornii.

Na zdjęciach do najnowszej kampanii reklamowej możemy zobaczyć kolekcję ubrań i akcesoriów. Moschino x The Sims to przede wszystkim pikselowe wersje ubrań oraz limitowana edycja ośmiu stylizacji. W kolekcji zostały wykorzystane kultowe motywy z gry. Strój kąpielowy w Plumboby, obudowa na telefon z Króliczkiem Lodówkowym, czy t-shirt z Lamorożcem. Dodatkowo wszystkie te elementy pojawią się w obecnych tytułach The Sims (The Sims 4, The Sims Mobile oraz The Sims FreePlay). Kolejne aktualizacje związane z grą zostaną przedstawione jeszcze w tym roku.

Spodobało mi się projektowanie oraz to, że mogłem przywołać do życia wyjątkowe postacie z The Sims. Ten pomysł oddaje to, co staram się osiągnąć w każdej kolekcji Moschino. Za każdym razem tworzę fantastyczny świat pełen niesamowitych historii i postaci, mówi Jeremy Scott o najnowszej kolekcji Moschino.

Kolekcję Moschino x The Sims będzie można kupić w butikach włoskiego domu mody oraz w sklepie online już od 14 kwietnia.

Napisane przez
More from Katarzyna Tilda
Gucci ogłasza program Changemakers w celu poprawy różnorodności
Włoski dom mody Gucci podejmuje zdecydowane działania po ostatnich kontrowersyjnych i rasistowskich...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.