Life of Kylie – reality show Kylie Jenner


Kylie Jenner, najmłodsza członkini sławnej rodziny Kardashianów, ogłosiła start swojego własnego reality show Life of Kylie. Program będzie emitowany w telewizji E! już latem tego roku. Pierwszy sezon obejmie 8 odcinków. Serial skupi się na rozwoju firmy kosmetycznej Kylie Cosmetics, ale też nas jej życiu prywatnym. Wiadomo już, że częścią ekipy będzie najlepsza przyjaciółka Kylie – Jordyn Woods.

„Ostatnich kilka lat było niesamowitą przygodą ze wsparciem moich fanów. To show pozwoli mi dać im wgląd we wszystkie ekscytujące rzeczy, nad którymi pracuję oraz w prywatny czas z przyjaciółmi,” napisała Kylie w oficjalnym ogłoszeniu nowego show.

Kylie Jenner jest przyzwyczajona do kamer od dziecka. W wieku 10 lat zaczął się rodzinny show Keeping up with the Kardashians, w którym Kim Kardashian była lansowana na główną gwiazdę. Teraz, 10 lat później, Kylie cieszy się największą popularnością wśród millenialsów i po siostrze Kim zarobiła najwięcej ze sławnej rodziny w ubiegłym roku. Kylie trafiła także na listę Forbes 30 under 30 (najbogatsi i wpływowi poniżej 30 lat) – jako jedyna w wieku poniżej 20 lat. Jej firma Kylie Cosmetics, w której zaczęła sprzedawać pomadki szybko zmienia się w prawdziwe imperium.

Napisane przez
More from Konrad

Stefano Pilati odchodzi od Zegna

Stefano Pilati, dyrektor kreatywny włoskiego domu mody Ermenegildo Zegna odchodzi od marki. Na konfederacji...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.