Life of Kylie – reality show Kylie Jenner


Kylie Jenner, najmłodsza członkini sławnej rodziny Kardashianów, ogłosiła start swojego własnego reality show Life of Kylie. Program będzie emitowany w telewizji E! już latem tego roku. Pierwszy sezon obejmie 8 odcinków. Serial skupi się na rozwoju firmy kosmetycznej Kylie Cosmetics, ale też nas jej życiu prywatnym. Wiadomo już, że częścią ekipy będzie najlepsza przyjaciółka Kylie – Jordyn Woods.

„Ostatnich kilka lat było niesamowitą przygodą ze wsparciem moich fanów. To show pozwoli mi dać im wgląd we wszystkie ekscytujące rzeczy, nad którymi pracuję oraz w prywatny czas z przyjaciółmi,” napisała Kylie w oficjalnym ogłoszeniu nowego show.

Kylie Jenner jest przyzwyczajona do kamer od dziecka. W wieku 10 lat zaczął się rodzinny show Keeping up with the Kardashians, w którym Kim Kardashian była lansowana na główną gwiazdę. Teraz, 10 lat później, Kylie cieszy się największą popularnością wśród millenialsów i po siostrze Kim zarobiła najwięcej ze sławnej rodziny w ubiegłym roku. Kylie trafiła także na listę Forbes 30 under 30 (najbogatsi i wpływowi poniżej 30 lat) – jako jedyna w wieku poniżej 20 lat. Jej firma Kylie Cosmetics, w której zaczęła sprzedawać pomadki szybko zmienia się w prawdziwe imperium.

Napisane przez
More from Konrad

Calvin Klein prezentuje nowe logo

W sierpniu 2016 roku Raf Simmons został nowym dyrektorem kreatywnym marki Calvin Klein....
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.