Kolaboracja Supreme i Louis Vuitton?


Pierwszy tydzień nowego roku i już takie plotki – podobno szykuje się kolaboracja między amerykańską marką streetwear Supreme i francuskim domem mody Louis Vuitton.

Plotki o współpracy Louis Vuitton i Supreme utrzymują się już dość długo, ale wczoraj nabrały nowego wymiaru. Dyrektor artystyczny linii męskiej Louis Vuitton, Kim Jones, zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie monogramu Louis Vuitton z naklejką Supreme. Po krótkim czasie skasował zdjęcie, ale w Internecie nigdy nic nie ginie. Ktoś zdołał zrobić szybko screenshot.

Jeśli plotki się potwierdzą będzie to wielki przełom dla obu marek, które jeszcze w 2000 roku ciągały się po sądach. Supreme bezprawnie wykorzystał wtedy charakterystyczny monogram Louis Vuitton, ale Kim Jones dołączył do Louis Vuitton w roku 2011, więc nie ma nic wspólnego z aferą z przed dekady. Dodatkowo jest dużym fanem Supreme i był widziany na otwarciu butiku w Paryżu.

Odkąd plotki wyszły na światło dzienne – cały internet aż huczy. Pojawiły się nawet zdjęcia swetrów będące wynikiem rzekomej współpracy. Czekamy, czy news się potwierdzi.

Źródło: highsnobiety.com

Napisane przez
More from Konrad

Kolaboracja – Quay X Kylie Australia Eyewear

Najmłodsza siostra  z klanu Kardashianów, Kylie Jenner, prężnie działa w biznesie. Z początkiem...
Czytaj Więcej

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.