Happy Socks to ulubiona marka skarpetek trendsetterów. Wśród masy różnych wzorów i kolorów każdy może wybrać coś dla siebie – są świetnym pomysłem na prezent. Teraz Happy Socks przygotowało coś nowego i prezentuje markę Hysteria.
Czym różni się Hysteria od Happy Socks? Hysteria to marka wyłącznie dla kobiet, która jest mocno modowa. Marka chce jako pierwsza zagospodarować niszę high fashion w segmencie skarpetek. Naturalnie nowa marka Happy Socks jest nadal kolorowa i proponuje różne wzory, ale w projektach widać inspiracje architekturą mid-century, czyli nowoczesnym retro stylem połowy XX wieku, geometrią i odważną, przyciągającą wzrok grafiką. Barwy skarpet są w trendowych kolorach jak pudrowy róż, burgund, indygo czy neonowy żółty. Warte uwagi są też tkaniny tworzące nową linię. Marka Happy Socks postawiła na innowacyjne materiały: wiskozę, drukowany nylon, delikatną bawełnę.
Na chwile obecną dostępne są pierwsze zdjęcia z lookbooku. Żeby zobaczyć całą kolekcję musimy poczekać do premiery 1. września! My nie możemy się doczekać. Żeby nie przegrapić możemy ich już obserwować na Facebooku i Instagramie @HysteriaByHappySocks!