Musisz mieć – kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki

Zima jest wystarczająco dołująca – jest szaro, zimno i ciemno – czas dodać trochę koloru do naszej codzienności. Nudne, jednolite skarpety schowaj głęboko do szafy – stawiamy na kolorowe szczęście! Nasz hit tej zimy to zdecydowanie szalone, kolorowe skarpety!

Szał na skarpetki rozpętała szwedzka marka Happy Socks w 2008 roku. Dwaj przyjaciele mieli wizję – rozprzestrzenić trochę szczęścia przez przedmiot codziennego użytku – skarpetki z najlepszej jakości bawełny ze znakomitym designem! Świat szybko zakochał się w Happy Socks – można je kupić w ponad 70 krajach. Na pewno należą do naszych ulubionych – bo szczęśliwe skarpetki są tylko jedne…

Hype na kolorowe skarpetki jest tak duży, że możemy je znaleźć nawet w sieciówkach. Również dużo polskich marek prezentuje swoje projekty. Kto nadal wybiera nudziarskie czarne skarpety, powinien to szybko zmienić i poddać się kolorowemu szaleństwu!

Kolorowe skarpety idealnie pasują do codziennej garderoby i na pewno już z rana mogą wyczarować uśmiech na twarzy. Każdy prosty outfit staje się udaną stylizacją, dzięki niezwykłym skarpetkom.

Szukasz prezentów na święta? Socksy to na pewno świetny pomysł – dla każdego można dopasować idealny model. Nasz hit dla eleganckiego faceta to kolorowe jedwabne skarpety – idealne do garnituru – kolor najlepiej wybrać pod krawat!

skary 1. Happy Socks 29 PLN 2. Local Heros 25 PLN 3. Happy Socks 29 PLN 4. Cup of Sox 24 PLN 5. Happy Socks 29 PLN 6. Zooksy 22 PLN 7. Kozacki Mops 25 PLN 8. Happy Socks 29 PLN

Napisane przez
More from Julia
Skóra lakierowana – wybór trendsetterek na jesień
Jesień będzie seksowna! Trendsetterki uwielbiają teraz spodnie i spódniczki w których skóra...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.