Grammy 2018


28 stycznia w Madison Square w Nowym Jorku odbyła się 60 gala rozdania nagród Grammy. Jest to najważniejsza z imprez muzycznych na świecie, nominacje i wygrane są więc bardzo prestiżowym wyróżnieniem dla jej laureatów.

Wśród najczęściej nagradzanych artystów znaleźli się między innymi Bruno Mars (6 statuetek) i Kendrick Lamar (5 statuetek). Zaskakującym była przegrana latynoskiego hitu „Despacito” w kategorii piosenki roku – wydawać by się mogło, że ten utwór nie miał w ubiegłym roku konkurencji. Pokonał go jednak „2K Magic” Bruno Marsa.

Ceremonię uświetnił hipnotyzujący występ amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi. Wykonała ona utwory „Joanne” i „Million Reasons” w wersji akustycznej.

Kreacje z czerwonego dywanu wzbudziły nie mniej emocji. Po tym, jak gwiazdy ubrane na czarno pojawiły się na rozdaniu Złotych Globów na znak solidarności z ruchem Time’s Up, manifestacja przeciwko molestowaniu seksualnemu miała swoją kontynuację: artystki, między innymi Lady Gaga, Pink, Kelly Clarkson i Rita Ora pojawiły się na gali z przypiętymi białymi różami.

Napisane przez
More from Karolina J

Julia Banaś w kampanii Solar na sezon S/S 2018

Marka Solar po raz kolejny zaprosiła do współpracy modelkę Julię Banaś. Kampania najnowszej...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.