Grammy 2018

28 stycznia w Madison Square w Nowym Jorku odbyła się 60 gala rozdania nagród Grammy. Jest to najważniejsza z imprez muzycznych na świecie, nominacje i wygrane są więc bardzo prestiżowym wyróżnieniem dla jej laureatów.

Wśród najczęściej nagradzanych artystów znaleźli się między innymi Bruno Mars (6 statuetek) i Kendrick Lamar (5 statuetek). Zaskakującym była przegrana latynoskiego hitu „Despacito” w kategorii piosenki roku – wydawać by się mogło, że ten utwór nie miał w ubiegłym roku konkurencji. Pokonał go jednak „2K Magic” Bruno Marsa.

Ceremonię uświetnił hipnotyzujący występ amerykańskiej piosenkarki Lady Gagi. Wykonała ona utwory „Joanne” i „Million Reasons” w wersji akustycznej.

Kreacje z czerwonego dywanu wzbudziły nie mniej emocji. Po tym, jak gwiazdy ubrane na czarno pojawiły się na rozdaniu Złotych Globów na znak solidarności z ruchem Time’s Up, manifestacja przeciwko molestowaniu seksualnemu miała swoją kontynuację: artystki, między innymi Lady Gaga, Pink, Kelly Clarkson i Rita Ora pojawiły się na gali z przypiętymi białymi różami.

Napisane przez
More from Karolina J
Ostatnia kolekcja Kim Jones dla Louis Vuitton
Kim Jones, dyrektor kreatywny marki Louis Vuitton, przez 7 lat tworzący kolekcje...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.