Fryzury krótkie włosy

Jeśli planujesz skrócić włosy i szukasz modnej krótkiej fryzury teraz jest idealny moment. Nawet wielcy projektanci lansują teraz boby, a modelki z krótko obciętymi włosami coraz częściej pojawiają się na wybiegach i w kampaniach znanych marek.

Którą krótka fryzurę wybrać? Najmodniejsze są asymetryczne boby. Krótkie z tyłu, dłuższe z przodu. Dzięki temu będziesz nadal wyglądać kobieco. Wiele kobie obawia się, że po ścięciu włosów nie będą mogły już bawić się włosami i eksperymentować z fryzurą. Błąd! Nawet w tak krótkich włosach na chłopaka możesz zmieniać uczesanie. Weź przykład z gwiazd. Jennifer Lawrence po ścięciu włosów na tak zwane krótką fryzurę pixie, wielokrotnie zaskakiwała ciekawymi, ale bardzo prostymi fryzurami na czerwonym dywanie.

frzyura krótkie włosy jak ja zrobić

Jaką fryzurę można zrobić jeśli masz krótkie włosy? Jeśli właśnie stałaś się szczęśliwą posiadaczka krótkiego loba lub boba możesz postawić na proste upięcia lub warkocze oplatające czubek głowy. Takie opcje krótkich fryzur będą idealnie nie tylko na wieczór. Jeśli postarasz się o odpowiednią teksturę włosów i lekko niedbałe sploty będą wyglądały naturalnie nawet w ciągu dnia.

 

Napisane przez
More from Kasia
Piękne usta
Kochamy podkreślać usta. Piękne usta przyciągają uwagę. Zdradzimy 5 sposobów na piękne...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.