Forever 21 otwiera swój pierwszy salon w Krakowie

photos: Forever 21 PR

Dzisiaj, 28 października, amerykańska marka modowa Forever 21 otwiera swój pierwszy sklep Krakowie w Galerii Serenada.

Nareszcie wszyscy fani mody w Krakowie będą mieli szansę na osobiste spotkanie z najnowszą kolekcją Forever 21. Głównym założeniem marki jest przedstawienie klientom oferty, która łączy światowe trendy mody i własne, unikalne projekty wraz z niepowtarzalną atmosferą samych zakupów.

Nowy sklep w Galerii Serenada będzie miał powierzchnię handlową 1400 m2. Klienci znajdą tu szeroki wybór produktów dla kobiet i mężczyzn w przystępnych cenach.

 Wielkie Otwarcie odbywa się dziś, w sobotę, 28 października, a pierwsze 500 osób otrzyma vouchery na 50% zniżki! Drzwi otworzą się o godz.10:00. Ten dzień wypełniony będzie muzyką, modą, prezentami i ekscytującymi niespodziankami!

Jesteśmy niezwykle dumni z otwarcia pierwszego w Krakowie, a siódmego już salonu Forever 21 w Polsce”, powiedział Alexandros Doukas, CEO Teren Management Europe.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja mody wraz z wyjątkową atmosferą, którą budujemy w każdym salonie, przypadnie do gustu także mieszkańcom Krakowa. Na razie docenili ją klienci naszych salonów w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, a od ostatniej soboty, również we Wrocławiu.”

Marka Forever 21 zadebiutowała na polskim rynku we wrześniu 2016 roku i realizuje plan rozwojowy zakładający podwojenie aktualnej liczby sklepów do końca 2018 roku. Salon w Krakowie będzie siódmą placówką Forever 21 w kraju, po udanych otwarciach w Arkadii, Złotych Tarasach i Galerii Północnej w Warszawie, a także w Manufakturze w Łodzi i w Galerii Posnania w Poznaniu oraz Wroclavii we Wrocławiu.

Napisane przez
More from Redakcja
Garnitur w kratę – na jakie okazje?
Krata to najpopularniejszy ze wzorów pojawiających się na garniturach. Można więc założyć,...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.