Forever 21 otwiera swój pierwszy salon w Krakowie

photos: Forever 21 PR

Dzisiaj, 28 października, amerykańska marka modowa Forever 21 otwiera swój pierwszy sklep Krakowie w Galerii Serenada.

Nareszcie wszyscy fani mody w Krakowie będą mieli szansę na osobiste spotkanie z najnowszą kolekcją Forever 21. Głównym założeniem marki jest przedstawienie klientom oferty, która łączy światowe trendy mody i własne, unikalne projekty wraz z niepowtarzalną atmosferą samych zakupów.

Nowy sklep w Galerii Serenada będzie miał powierzchnię handlową 1400 m2. Klienci znajdą tu szeroki wybór produktów dla kobiet i mężczyzn w przystępnych cenach.

 Wielkie Otwarcie odbywa się dziś, w sobotę, 28 października, a pierwsze 500 osób otrzyma vouchery na 50% zniżki! Drzwi otworzą się o godz.10:00. Ten dzień wypełniony będzie muzyką, modą, prezentami i ekscytującymi niespodziankami!

Jesteśmy niezwykle dumni z otwarcia pierwszego w Krakowie, a siódmego już salonu Forever 21 w Polsce”, powiedział Alexandros Doukas, CEO Teren Management Europe.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja mody wraz z wyjątkową atmosferą, którą budujemy w każdym salonie, przypadnie do gustu także mieszkańcom Krakowa. Na razie docenili ją klienci naszych salonów w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, a od ostatniej soboty, również we Wrocławiu.”

Marka Forever 21 zadebiutowała na polskim rynku we wrześniu 2016 roku i realizuje plan rozwojowy zakładający podwojenie aktualnej liczby sklepów do końca 2018 roku. Salon w Krakowie będzie siódmą placówką Forever 21 w kraju, po udanych otwarciach w Arkadii, Złotych Tarasach i Galerii Północnej w Warszawie, a także w Manufakturze w Łodzi i w Galerii Posnania w Poznaniu oraz Wroclavii we Wrocławiu.

Napisane przez
More from Redakcja

Idealna i promienna cera bez podkładu? Dowiedz się, jak uzyskać taki efekt!

Promienna, zdrowo wyglądająca cera jest marzeniem praktycznie każdej kobiety. Niestety nie każda...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.