Forever 21 – otwarcie salonu w warszawskiej Arkadii

forever 21 otwarcie warszawa arkadia

Już 1 lipca o godz. 11:00 legendarna marka odzieżowa Forever 21 otworzy swój najnowszy – flagowy sklep. Salon będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze w warszawskiej Arkadii.

Wszyscy, którzy niecierpliwie oczekiwali na kolejny sklep słynnej, amerykańskiej marki, mogą nareszcie planować zakupy. Zaledwie w ciągu 3 miesięcy od otwarcia pierwszego sklepu w Warszawie, Forever 21 przygotowała kolejną niespodziankę dla wszystkich miłośników mody. Marka otwiera swój drugi sklep w stolicy. W nowym salonie na powierzchni 1 600 m2 znajdzie się ogromny wybór produktów dla kobiet i mężczyzn oraz szeroka gama modnych akcesoriów. Sklep w Arkadii będzie już czwartym w Polsce, po łódzkiej Manufakturze, poznańskeij Posnanii oraz warszawskich Złotych Tarasach.

Z okazji otwarcia flagowego salonu, marka przygotowała szereg atrakcji dla swoich fanów. Już od 23-go czerwca (tydzień przed planowanym otwarciem!) będzie można zrelaksować się w specjalnej wakacyjnej strefie F21 zorganizowanej na tętniącym życiem skwerze przed Arkadią. Zaplanowano między innymi strefę chill-outową, w której będzie można odpocząć na żółtych leżakach przy dźwiękach muzyki DJ-a. Organizatorzy wydarzenia, przygotowali także masę dodatkowych atrakcji, wśród nich znajdzie się m.in. kula zorbingowa, flogos & soap bubbles, wata cukrowa, a także spotkania z ulubionymi gwiazdami i konkursy z nagrodami.

W dniu Wielkiego Otwarcia, 1 lipca na wszystkich klientów, którzy od rana przyłączą się do wydarzenia będzie czekać wiele atrakcji i niespodzianek. Marka przygotowała m.in. karty podarunkowe o wartości 50 PLN dla pierwszych 400 osób, które pojawią się tego dnia przed otwarciem salonu Forever 21, konkursy i atrakcje dla wszystkich, odwiedzą salon.

Marka Forever 21 powstała w 1984 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jej unikalny charakter opiera się o stale uzupełniany nowymi wzorami asortyment, który odpowiada na najnowsze trendy ze światowych wybiegów. Bogata oferta Forever 21 to gorące must-have, topowe modele i najpopularniejsze akcesoria dostępnych w przystępnej cenie.

 

Napisane przez
More from Konrad
KKW Beauty – nowa marka Kim Kardashian
Kylie Jenner i jej markę Kylie Cosmetics czeka nowa konkurencja i to...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.