Forever 21 – otwarcie salonu w warszawskiej Arkadii

forever 21 otwarcie warszawa arkadia

Już 1 lipca o godz. 11:00 legendarna marka odzieżowa Forever 21 otworzy swój najnowszy – flagowy sklep. Salon będzie zlokalizowany na pierwszym piętrze w warszawskiej Arkadii.

Wszyscy, którzy niecierpliwie oczekiwali na kolejny sklep słynnej, amerykańskiej marki, mogą nareszcie planować zakupy. Zaledwie w ciągu 3 miesięcy od otwarcia pierwszego sklepu w Warszawie, Forever 21 przygotowała kolejną niespodziankę dla wszystkich miłośników mody. Marka otwiera swój drugi sklep w stolicy. W nowym salonie na powierzchni 1 600 m2 znajdzie się ogromny wybór produktów dla kobiet i mężczyzn oraz szeroka gama modnych akcesoriów. Sklep w Arkadii będzie już czwartym w Polsce, po łódzkiej Manufakturze, poznańskeij Posnanii oraz warszawskich Złotych Tarasach.

Z okazji otwarcia flagowego salonu, marka przygotowała szereg atrakcji dla swoich fanów. Już od 23-go czerwca (tydzień przed planowanym otwarciem!) będzie można zrelaksować się w specjalnej wakacyjnej strefie F21 zorganizowanej na tętniącym życiem skwerze przed Arkadią. Zaplanowano między innymi strefę chill-outową, w której będzie można odpocząć na żółtych leżakach przy dźwiękach muzyki DJ-a. Organizatorzy wydarzenia, przygotowali także masę dodatkowych atrakcji, wśród nich znajdzie się m.in. kula zorbingowa, flogos & soap bubbles, wata cukrowa, a także spotkania z ulubionymi gwiazdami i konkursy z nagrodami.

W dniu Wielkiego Otwarcia, 1 lipca na wszystkich klientów, którzy od rana przyłączą się do wydarzenia będzie czekać wiele atrakcji i niespodzianek. Marka przygotowała m.in. karty podarunkowe o wartości 50 PLN dla pierwszych 400 osób, które pojawią się tego dnia przed otwarciem salonu Forever 21, konkursy i atrakcje dla wszystkich, odwiedzą salon.

Marka Forever 21 powstała w 1984 roku w Los Angeles w Kalifornii. Jej unikalny charakter opiera się o stale uzupełniany nowymi wzorami asortyment, który odpowiada na najnowsze trendy ze światowych wybiegów. Bogata oferta Forever 21 to gorące must-have, topowe modele i najpopularniejsze akcesoria dostępnych w przystępnej cenie.

 

Napisane przez
More from Konrad

Willow Smith dla Chanel

Karl Lagerfeld doskonale czuje rynek. Na wybiegi wysyła największe nazwiska modelingu jak...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.