Chef’s Table – premiera 3 sezonu na Netflix

Dziś swoją premierę na Netflix ma 3 sezon dokumentalnej serii Chef’s Table. To kulinarna podróż po życiorysach szefów kuchni z najwyżej notowanych w rankingu San Pelegrino restauracji. Każdy odcinek to opowieść o pasji, miłości do jedzenia i gotowania, niezależnie od miejsca ani czasu. To coś więcej, niż możliwość zobaczenia mistrzów przy pracy – to wniknięcie w sposób myślenia, motywację i prywatne otoczenie największych nazwisk dzisiejszego rynku restauracyjnego.

W 2016 roku pierwszy raz w historii prestiżowego rankingu San Pelegrino na szczycie listy, na pierwszym miejscu, znalazła się restauracja z Włoch. Od razu wszyscy zaczynają pytać – jak dochodzi się do stworzenia miejsca z najlepszą kuchnią, serwującego najlepsze na tej planecie jedzenie? Często słyszy się o całych rodzinach od pokoleń zajmujących się gastronomią – czy właśnie to są autorzy tego typu spektakularnych sukcesów? A może stoją za tym korporacje? Wszystkie odpowiedzi znaleźć można w pierwszej części dokumentalnej serii Chef’s Table. Cały pierwszy odcinek poświęcony jest Massimo, szefowi kuchni i właścicielowi restauracji, która to właśnie w 2016 znalazła się na 1 miejscu rankingu San Pelegrino. To niesamowita, ciekawa historia, którą po prostu warto poznać.

W kolejnych odcinkach poznać można kolejne historie kolejnych szefów kuchni, restauratorów, którzy najczęściej dzięki swojej ciężkiej pracy, talentowi i zamiłowaniu do gotowania osiągnęli najwyższe odznaczenia w tej kategorii. Śledząc ich losy odwiedzimy Brazylię, Szwecję, Indie i wiele innych zakątków świata, gdzie gotowanie ma swoje charakterystyczne zasady i smaki, ale sprowadza się do tego samego wspólnego mianownika – osiągnięcia perfekcji w swojej pasji.

Trzeba przyznać, że jak zwykle Netflix dostarczył produkcję na najwyższym poziomie. Zdjęcia, reżyseria, dźwięk i montaż materiałów są po prostu świetne. Każdy odcinek ogląda się jednym tchem i ciężko odmówić sobie kolejnego. Dzisiaj na platformie pojawił się 3 sezon tej wspaniałej serii i cała redakcja Temat Moda przygotowuje właśnie popcorn i napoje, żeby ruszyć w kolejną kulinarną podróż, która tym razem zabierze nas w kolejne niesamowite miejsca, w których poznamy kolejnych niesamowicie utalentowanych i otwartych na świat ludzi.

Napisane przez
More from Konrad
Paul Surridge – nowy dyrektor kreatywny Roberto Cavalli
Włoska marka Roberto Cavalli wybrała nowego dyrektora kreatywnego – będzie nim Paul...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.