Chef’s Table – premiera 3 sezonu na Netflix


Dziś swoją premierę na Netflix ma 3 sezon dokumentalnej serii Chef’s Table. To kulinarna podróż po życiorysach szefów kuchni z najwyżej notowanych w rankingu San Pelegrino restauracji. Każdy odcinek to opowieść o pasji, miłości do jedzenia i gotowania, niezależnie od miejsca ani czasu. To coś więcej, niż możliwość zobaczenia mistrzów przy pracy – to wniknięcie w sposób myślenia, motywację i prywatne otoczenie największych nazwisk dzisiejszego rynku restauracyjnego.

W 2016 roku pierwszy raz w historii prestiżowego rankingu San Pelegrino na szczycie listy, na pierwszym miejscu, znalazła się restauracja z Włoch. Od razu wszyscy zaczynają pytać – jak dochodzi się do stworzenia miejsca z najlepszą kuchnią, serwującego najlepsze na tej planecie jedzenie? Często słyszy się o całych rodzinach od pokoleń zajmujących się gastronomią – czy właśnie to są autorzy tego typu spektakularnych sukcesów? A może stoją za tym korporacje? Wszystkie odpowiedzi znaleźć można w pierwszej części dokumentalnej serii Chef’s Table. Cały pierwszy odcinek poświęcony jest Massimo, szefowi kuchni i właścicielowi restauracji, która to właśnie w 2016 znalazła się na 1 miejscu rankingu San Pelegrino. To niesamowita, ciekawa historia, którą po prostu warto poznać.

W kolejnych odcinkach poznać można kolejne historie kolejnych szefów kuchni, restauratorów, którzy najczęściej dzięki swojej ciężkiej pracy, talentowi i zamiłowaniu do gotowania osiągnęli najwyższe odznaczenia w tej kategorii. Śledząc ich losy odwiedzimy Brazylię, Szwecję, Indie i wiele innych zakątków świata, gdzie gotowanie ma swoje charakterystyczne zasady i smaki, ale sprowadza się do tego samego wspólnego mianownika – osiągnięcia perfekcji w swojej pasji.

Trzeba przyznać, że jak zwykle Netflix dostarczył produkcję na najwyższym poziomie. Zdjęcia, reżyseria, dźwięk i montaż materiałów są po prostu świetne. Każdy odcinek ogląda się jednym tchem i ciężko odmówić sobie kolejnego. Dzisiaj na platformie pojawił się 3 sezon tej wspaniałej serii i cała redakcja Temat Moda przygotowuje właśnie popcorn i napoje, żeby ruszyć w kolejną kulinarną podróż, która tym razem zabierze nas w kolejne niesamowite miejsca, w których poznamy kolejnych niesamowicie utalentowanych i otwartych na świat ludzi.

Napisane przez
More from Konrad

Kolekcja Super Moschino – Jeremy Scott X Nintendo

Jeremy Scott, dyrektor kreatywny włoskiej marki Moschino, stworzył kolekcje Super Moschino na 30....
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.