Wiosenne pokazy mody w Silesia City Center

Silesia City Center

Już 18 i 19 marca, na Placu Tropikalnym Silesia City Center pojawi się ogromna scena multimedialna, na której zobaczymy najnowsze kolekcje pochodzące ze sklepów, które można znaleźć w Centrum. Do prowadzenia tego wydarzenia organizatorzy zaprosili znane i lubiane twarze: aktorkę i wokalistkę Barbarę Kurdej-Szatan oraz dziennikarza i prezentera Macieja Dowbora.

Podczas pokazów zobaczymy ponad 70 marek, w tym zarówno marki premium, jak i duże domy sieciowe. Swoje kolekcje zaprezentują m.in. włoskie Unisono i Terranova, francuskie Camaieu, brytyjski New Look czy amerykański The North Face. Pojawią się również ubrania z polskimi metkami: Femestage Eva Minge, Lancerto, Lavard czy Tatuum to tylko niektóre z nich. Jak ktoś kiedyś powiedział, moda nie istnieje bez dodatków, więc i tych nie zabraknie na wybiegu. Zobaczymy akcesoria z kolekcji m.in. Viu Viu Optica, Jubiler Łodzińscy, Parfois i Happy Socks. A jeśli już mowa o skarpetkach, do prezentacji zaproszono także firmy obuwnicze, w tym: Loft37, Harpers Shoes, Heavy Duty i Zebra.

Pokazy odbywać się będą w trzech blokach programowych, co dwie godziny, a pierwszy z nich rozpocznie się o 14.00. O część artystyczną pomiędzy prezentacjami wiosennych kolekcji zadba Akrobatyczny Teatr Tańca Mira-Art.

„To doświadczeni artyści, którzy ze sceną związani są od siedemnastu lat. W swoich widowiskach łączą balet i powietrzną akrobatykę, co przy wykorzystaniu różnych dodatkowych form artystycznych, takich jak piękne kostiumy, gra świateł i oprawa muzyczna zapiera dech i wywołuje emocje na twarzach widzów. Cieszymy się, że wszyscy odwiedzający wiosenne pokazy w naszym Centrum będą mieli okazję zobaczyć na scenie tę grupę artystyczną. To będzie niezapomniane przeżycie „– mówi Dyrektor Silesia City Center, Monika Pyszkowska.

Kto nie będzie mógł pojawić się na pokazach osobiście będzie miał okazję śledzić relację z tego wydarzenia na profilu Snapchat Centrum i na Facebooku.

Wiosenne pokazy mody w Silesia City Center będą odbywać się 18-19 marca, od godziny 14.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Silesia City Center

Napisane przez
More from Redakcja
Interesujesz się modą? Zobacz, jak taniej kupować odzież z kodami rabatowymi
Na atrakcyjny wygląd i pewność siebie w dużej mierze wpływa ubiór. Nieważne,...
Czytaj Więcej
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.