#WHERESTHELOVE

Są momenty w historii tego świata, które jednoczą wszystkich ludzi ponad wszelkimi podziałami. Bez względu na rasę, poglądy, stan posiadania, miejsce zamieszkania, czy orientacje seksualną – wszyscy łączą swoje siły i przeciwstawiają się realiom, które ktoś nam zgotował.

Wojna, głód, cierpienie – w imię walki z tymi bezsensownymi zjawiskami artyści i celebryci łączyli swoje siły nie raz. Dziś świat stoi przed nowym wyzwaniem, cierpi na nową zarazę przez którą giną całe rodziny – terroryzm. Ta nowa plaga ostatnich lat zbiera coraz większą liczbę ofiar i coraz częściej wszystkim na usta ciśnie się pytanie – Gdzie jest miłość?

Black Eyed Peas wspólnie z wieloma artystami i celebrytami 01.09 przekazali światu swoje stare przesłanie w nowej odsłonie. Znany utwór #WHERESTHELOVE w nowej aranżacji zwraca uwagę na bezsens okrucieństwa, jakie ma teraz miejsce. Film po 5 dniach ma już blisko 5,5 mln wyświetleń i jesteśmy dumni, że pokazując go Wam mamy szansę przyłożyć swoją cegiełkę do promocji tego świetnego utworu.

Poniżej znajdziecie pełną listę osób, które wzięły udział w projekcie:

 

 

Napisane przez
More from Konrad
Hollie Warsaw – poznaj nową polską markę
Hollie Warsaw to nowa polska marka torebek skórzanych. Pierwsza kolekcja młodej marki...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.