#WHERESTHELOVE


Są momenty w historii tego świata, które jednoczą wszystkich ludzi ponad wszelkimi podziałami. Bez względu na rasę, poglądy, stan posiadania, miejsce zamieszkania, czy orientacje seksualną – wszyscy łączą swoje siły i przeciwstawiają się realiom, które ktoś nam zgotował.

Wojna, głód, cierpienie – w imię walki z tymi bezsensownymi zjawiskami artyści i celebryci łączyli swoje siły nie raz. Dziś świat stoi przed nowym wyzwaniem, cierpi na nową zarazę przez którą giną całe rodziny – terroryzm. Ta nowa plaga ostatnich lat zbiera coraz większą liczbę ofiar i coraz częściej wszystkim na usta ciśnie się pytanie – Gdzie jest miłość?

Black Eyed Peas wspólnie z wieloma artystami i celebrytami 01.09 przekazali światu swoje stare przesłanie w nowej odsłonie. Znany utwór #WHERESTHELOVE w nowej aranżacji zwraca uwagę na bezsens okrucieństwa, jakie ma teraz miejsce. Film po 5 dniach ma już blisko 5,5 mln wyświetleń i jesteśmy dumni, że pokazując go Wam mamy szansę przyłożyć swoją cegiełkę do promocji tego świetnego utworu.

Poniżej znajdziecie pełną listę osób, które wzięły udział w projekcie:

 

 

Napisane przez
More from Konrad

Piękna kampania Zara na wiosnę lato 2016

Hiszpańska sieciówka Zara opublikowała na swojej stronie nową kampanię na wiosnę lato...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.