Trend – szerokie spodnie we wzory i kwiaty


To lato będzie kolorowe! Projektanci kochają teraz wzory, kolory i kwiaty – najlepiej na ultra szerokich spodniach.

Te spodnie na prawdę są świetne na lato! Są zwiewne, lekkie, nigdy się w nich nie spocisz, a każdy może dobrze w nich wyglądać.

Jak nosić? Szerokie spodnie we wzory i kwiaty przyciągają wzrok – możesz odpuścić dodatki i skupić się na dobrym skomponowaniu tej stylizacje.

Najlepiej kup spodnie typu “palazzo” z wysokim stanem – tak wydłużysz optycznie nogi, a to bardzo ważne przy aż tak szerokiej nogawce.

Trend-szerokie-spodnie-w-wzory-kwiatyjak-nosic-tematmoda

Następna ważna rzecz – nogawka absolutnie nie może się zginąć, ani szurać po ziemi. Musi idealnie sięgać do podłogi ale być przy tym prosta. W przeciwnym wypadku odejmiesz sobie centymetrów i dodasz kilogramów, a tego efektu absolutnie nie chcemy. W związku z tym wybór butów jest ważny. Możesz wybrać płaskie sandały lub tenisówki, to bardzo wyluzowana kombinacja. Ale te spodnie najlepiej wyglądają do obcasów, nawet do koturn, im wyższy but tym bardziej wydłużysz nogę. Żeby osiągnąć ten efekt “wow” spodnie muszą zakrywać but i sięgać do ziemi. Tak samo długie szerokie spodnie nie mogą być za krótkie!

Jaka bluzka? Owszem luźny długi t-shirt wygląda fajnie do szerokich spodni – jak masz figurę Victoria’s Secret model. Więc jako normalne kobiety wybieramy albo bluzki bardzo dopasowane albo krótkie topy sięgające do stanu spodni.

Jeżeli jesteś odważna możesz miksować do wzorów, czy kwiatów inne wzory – ale pamiętaj że powinny być w kolorach spodni. Mieszanie wzorów i kolorów to zbyt dużo.

Łatwiejsza i bardziej klasyczna wersja to szerokie spodnie z jednolitą bluzką, najlepiej w kolorystyce spodni. Bardziej elegancka wersja to ta z białą koszulą.

Trend-szerokie-spodnie-w-wzory-kwiaty-tematmoda

1. Mango 199 PLN

2. H&M 79.90 PLN

3. Topshop ok.220 PLN

4. Zara 149 PLN

5. New Look 120 PLN

Napisane przez
More from Julia

Sztruks – trend jesień 2018

Sztruks - modny materiał sprzed blisko 30 lat wrócił na wybiegi wraz...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.