The Designer Gallery – nowa przestrzeń w Galerii Mokotów

Już wkrótce w warszawskiej Galerii Mokotów zostanie zaprezentowana nowa przestrzeń nazwana The Designer Gallery, dedykowana miłośnikom mody i markom premium. To realizacja unikalnego konceptu, łączącego modę, sztukę i design.

Na powierzchni ponad 3 000 metrów kwadratowych na tle inspirującego otoczenia będzie można korzystać z usług premium na najwyższym poziomie. Do obecnej oferty Galerii Mokotów dołączą zupełnie nowe marki modowe, niedostępne do tej pory w Polsce.

W ramach nowego konceptu przestrzeń centrum zostanie wzbogacona o sklepy typu pop-up store oraz concept store. Pojawią się wolnostojące konstrukcje – specjalnie zaprojektowane miejsca sprzedaży, w których swoje kolekcje będą oferować projektanci i artyści. W The Designer Gallery nową propozycję będzie stanowić również Studio – dodatkowa przestrzeń, w której odbywać się będą wydarzenia ściśle związane z modą i sztuką. To tu organizowane będą wystawy, warsztaty czy pokazy mody.

W ofercie The Designer Gallery obok najlepszych polskich i zagranicznych marek premium swoje miejsce będą miały m.in. Butik Dior, Uterqüe czy &Other Stories oraz butiki najciekawszych polskich młodych projektantów, m.in. MMC, Le Petit Trou czy Chylak.

Wyjątkowe sklepy i butiki, a także kolekcje artystyczne to wszystko sukcesywnie będzie dostępne dla Klientów Galerii Mokotów już od końca listopada, a w weekend 9-11 grudnia zaplanowano dodatkowe atrakcje i otwarcie nowej strefy.

Napisane przez
More from Konrad
Reklama Kenzo hitem internetu
Co powstaje ze współpracy legendarnego reżysera Spyke’a Jonze’a i jednego z największych...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.