The Designer Gallery – nowa przestrzeń w Galerii Mokotów


Już wkrótce w warszawskiej Galerii Mokotów zostanie zaprezentowana nowa przestrzeń nazwana The Designer Gallery, dedykowana miłośnikom mody i markom premium. To realizacja unikalnego konceptu, łączącego modę, sztukę i design.

Na powierzchni ponad 3 000 metrów kwadratowych na tle inspirującego otoczenia będzie można korzystać z usług premium na najwyższym poziomie. Do obecnej oferty Galerii Mokotów dołączą zupełnie nowe marki modowe, niedostępne do tej pory w Polsce.

W ramach nowego konceptu przestrzeń centrum zostanie wzbogacona o sklepy typu pop-up store oraz concept store. Pojawią się wolnostojące konstrukcje – specjalnie zaprojektowane miejsca sprzedaży, w których swoje kolekcje będą oferować projektanci i artyści. W The Designer Gallery nową propozycję będzie stanowić również Studio – dodatkowa przestrzeń, w której odbywać się będą wydarzenia ściśle związane z modą i sztuką. To tu organizowane będą wystawy, warsztaty czy pokazy mody.

W ofercie The Designer Gallery obok najlepszych polskich i zagranicznych marek premium swoje miejsce będą miały m.in. Butik Dior, Uterqüe czy &Other Stories oraz butiki najciekawszych polskich młodych projektantów, m.in. MMC, Le Petit Trou czy Chylak.

Wyjątkowe sklepy i butiki, a także kolekcje artystyczne to wszystko sukcesywnie będzie dostępne dla Klientów Galerii Mokotów już od końca listopada, a w weekend 9-11 grudnia zaplanowano dodatkowe atrakcje i otwarcie nowej strefy.

Napisane przez
More from Konrad

Dior Poison Girl – kampania do nowych perfum

Dior zaprezentował wideo do nowego zapachu Dior Poison Girl. Twarzą kampanii jest...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.