Targi kosmetyków naturalnych – Ekocuda w ten weekend


Polska coraz bardziej zaczyna dbać o środowisko. Cieszymy się z tego. Na naszej rodzimej mapie coraz częściej pojawiają się eventy związane z tym tematem. Zapraszamy na Ekocuda!

Ekocuda, jak sama nazwa wskazuje, to największe targi kosmetyków naturalnych w naszym kraju. 30 i 31 marca w Warszawie odbędzie się ich szósta edycja.

Jakie atrakcje na nas czekają? Przez te dwa dni goście będą mogli odwiedzić stoiska ponad 170 producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych z Polski i z zagranicy. Ponadto odbędą się ciekawe wykłady i warsztaty.

Targi kosmetykow naturalnych Ekocuda

Zupełną nowością warszawskiej edycji będzie panel dyskusyjny pt. Dbaj o siebie naturalnie z udziałem Arety Szpury, Elżbiety Lange, Agnieszki Niedziałek, Katarzyny Konopy oraz Magdaleny Bębenek.

Misją organizatorów targów jest integracja miłośników kosmetyków naturalnych. Przygotowali także szereg działań edukacyjnych. Wszystkie te działania odnoszą sukces już od 2016 roku.

“Każda edycja to spora dawka adrenaliny i stresu. Słuchamy uczestników i wystawców – staramy się przygotować dla nich przestrzeń, gdzie będą mogli spędzić weekend obfitujący w nowe odkrycia kosmetyczne, bezcenną wiedzę, a także wartościowe relacje – także biznesowe. Otrzymuję coraz więcej informacji o tym, iż targi stają się obowiązkowym wydarzeniem dla osób interesujących się branżą eko. To tu prezentowane są nowości, a podczas wykładów czy warsztatów przekazywane są tajniki m.in. właściwej pielęgnacji skóry. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ właśnie na integracji tej społeczności mi zależy.” – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów.

Napisane przez
More from Katarzyna Tilda

Urban Decay X Gra o tron

Urban Decay stworzył specjalną linię kosmetyków inspirowaną kultowym serialem Gra o Tron....
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.