Szerokie jeansy trend street stylu


Jeansy rurki idą w tym roku trochę w odstawkę. Na razie na topie są i będą jeansy z prostymi nogawkami – takie jak na początku lat 90′.
Trendsetterki idą teraz jeszcze o krok dalej i stawiają na bardzo szerokie jeansy.

Już kilka lat temu szersze jeansy typu boyfriend były modne. Jednak teraz szersze jeansy nosimy z wysokim stanem, a boyfriendy leżą nisko na biodrach.

Z góry zaznaczamy że ten trend nie jest dla każdego. Po prostu najlepiej wygląda na bardzo szczupłych dziewczynach. Takie jeansy wyglądają masywnie i szybko można w nich po prostu wyglądać grubiej.

szerokie jeansy trend moda 2019 stylizacje

Jeżeli mamy odpowiednią sylwetkę to takie maksymalnie szerokie jeansy wyglądają bardzo cool i dodatkowo są mega wygodne, czujemy się w nich jak w dresach.

Najczęściej wszystkie jeansy nosimy do sneakersów, ale te ultra szerokie jeansy najlepiej wyglądają do szpilek. Z prostego powodu – wydłużają nam nogę. Inaczej jest ryzyko, że wyglądamy jak byśmy się topiły w tych szerokich nogawkach.

Bardzo fajnie i kontrastowo wyglądają do eleganckich bluzek i koszul – oczywiście ze szpilkami.

Podsumowując. Szerokie jeansy z wysokim stanem nie są dla każdego, to bardzo modowy wybór jeansów na wiosnę, który nosimy do szpilek. Idealne spodnie dla każdej fashionistki!

Napisane przez
More from Julia

Komplet – szybka stylizacja

Jak ubrać się modnie na końcówkę lata? Wybierz komplet typu spódnica i...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.