Sto lat – Cindy Crawford kończy 50 lat!


Zjawiskowa supermodelka Cindy Crawford kończy dziś 50 lat! Przez 30 lat kariery zaliczyła ponad 600 okładek magazynów, ponad 400 pokazów mody, filmiki fitness, występowała w filmach, teledyskach i reklamach, miała własną linie mebli i kosmetyków.

Zjawiskowa Crawford zacęeła swoją karierę w 1983 roku w wieku 17 lat. Młoda Cindy wzięła udział w konkursie agentów modelek Elite “Look of the Year”. Udało jej się znaleźć wśród finalistek i wygrała umowę. Jej kariera szybko zaczęła się rozwijać i w latach 90 tych zaliczana była do grona supermodelek koło Naomi Campell, Linda Evangelista, Helen Chirstensen, Claudia Schiffer, Christy Turlington, Stephanie Seymour, Elle Mecpherson i Eva Herzigova. W 1995 roku magazyn Forbes wybrał ją jako najlepiej zarabiającą modelkę świata.

W roku 2000 Crawford ogłosiła koniec swojej kariery na wybiegach i tylko sporadycznie pokazywała się w sesjach zdjęciowych i reklamach. Zaczęła rozwijać swój business kosmetyczny i angażować się charytatywnie.

Prywatnie Crawford też jest szczęśliwa. W 1998 roku wyszła za businessmana Rande Gerber i mają dwójkę dzieci – 16-letni Presley i 14-letnia Kaia. Córka Kaia jest niewiarygodnie podobna do mamy i próbuje iść w jej ślady jako supermodelko. Na początku miesąca pojawiła się w kampanii marki Chrome Hearts i ma wystąpić w nowej reklamie Alexander Wang.

HAPPY BIRTHDAY CINDY!

Napisane przez
More from Julia

Metaliczne buty – hit na jesień 2016

Ten trend rozświetli nam ponure deszczowe jesienne dni! Metaliczne wykończenie to jeden...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.