Puma X Careaux – współpraca jesień/zima 2016


W sezonie jesień-zima Careaux połączyła siły z Puma, uzyskując niepowtarzalny efekt. Kolekcja obfituje w kolory i kwiatowe grafiki, które znalazły się zarówno na butach, jak i ubraniach.

Pochodząca z Holandii projektantka i graficzka Caroll Lynn, znana jako Careaux, słynie z niecodziennych połączeń. Więc kolorowe printy w kolekcji z Pumą nie są zaskoczeniem. Różany symbol to znak rozpoznawczy projektantki, który według niej, nadaje siłę i piękno kobietom.

Caroll Lynn wie jak zmienić przedmioty codziennego użytku w romantyczne dzieła sztuki o kobiecym charakterze. Jej metamorfozie uległ klasyczny model Duplex OG, słynne w latach 90. buty biegowe. Ikony wśród sneakersów pojawią się w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym lub białym. Uzupełnienie stanowią skórzane wykończenia na pięcie oraz złote logo Puma i Careaux. Drugim klasykiem, który projektantka wzięła na warsztat jest Puma Suede. Suede x Careaux dostępne będą w białej, czarnej i różowej wersji, które przyozdobiono charakterystycznymi printami róż.

 

Mocnym uderzeniem kolekcji są Blaze of Glory. Caroll Lynn połączyła ich funkcjonalność, klasyczną sylwetkę z niepowtarzalnym designem. Słynne BOG zrobione zostały z delikatnej, perforowanej skóry, a ich różane wykończenie zachwyci niejedną kobietę.


Kolekcja Careaux dla marki Puma to nie tylko buty! W Polsce dostępny jest bomber, zrobiony z najwyższej jakości materiałów, przyozdobiony kwiatowym printem.
Gdzie będzie kolekcja dostępna? Sprawdź listę sklepów:
RunColors, Warszawa, Poznań
Sneakerstudio, Kraków
Worldbox, Warszawa
Sneakers by Distance, Poznań
Napisane przez
More from Konrad

Johnny Depp w reklamie Dior Sauvage

Marki kontynuują wykorzystywanie wizerunku największych gwiazd do promocji swoich produktów. Najpierw Brad...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *