Przezroczyste szpilki – ulubione buty trendsetterek

przezroczyste szpilki trend moda 2017

Te buty nie są dla wszystkich, są dość specyficzne, prawie niewidoczne – przezroczyste szpilki.

W ubiegłe lato Kanye West zaprezentował botki, kozaki i szpilki przezroczyste na pokazie Yeezy season 2. Zdania na ich temat były podzielone. Od zachwytu do lekkiego podśmiewania “co to ma być”? Sprzedaż przyznała rację Kanye. Obecnie szpilki Yeezy Lucite – tak się nazywa model – są wszędzie wyprzedane mimo ceny ponad 2000 złotych. Tego lata niewidoczne szpilki znalazły się na półkach marek obuwniczych i sieciówek.

Przyznajemy – botki takiego typu mogą być niewygodne, bo stopa szybko się w nich poci. Delikatne szpilki przezroczyste są po prostu genialne! Dlaczego? Żaden but nie wydłuża tak nogi jak te szpilki. Z daleka wygląda jak byśmy były boso, a noga wydłuża się o dobre 10 centymetrów. Właśnie dlatego trendsetterki uwielbiają te buty.

Bardzo fajnie wyglądają do prostej stylizacji jak jeansy i t-shirt, ale najlepiej prezentują się do mini-sukienek i szortów – tu mamy największy efekt wow!

Może na pierwszy rzut oka nie przekonują, ale warto zmierzyć i samemu zobaczyć jak wspaniale wygląda w nich noga!

przezrczyste szpilki shopping zakupy - trend stylizacja lato

1. Aldo 419 PLN 2. H&M Premium 299 PLN 3. Primamoda 399 PLN 4. Missguided 199 PLN 5. Primamoda 399 PLN 6. Simmi London ok. 170 PLN 7. DeeZee 109 PLN 8. Zara 139 PLN 9. Public Desire przez asos.com ok. 160 PLN

Napisane przez
More from Julia

Groszki – trend z wybiegu

Jedni uwielbiają, inni nie znoszą. W tym roku na pewno są modowym...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.