Projektanci ubierają drużyny Rio 2016


Już w tym tygodniu, 05 sierpnia, rozpoczyna się Olimpiada w Rio de Janeiro. Przez dwa tygodnie 28 drużyn olimpijskich będzie walczyć o medale. Drużyny z 6 krajów zaprezentują się w wyjątkowym stylu – stroje dla nich przygotowali specjalnie na Olimpiadę znani projektanci.

Sprawdź kto ubierze jaki kraj!

USA
Artikel_RalphLaurenOpeningCeremonyUnifrom_Group

Ralph Lauren najbardziej odzwierciedla amerykański styl i to własnie on ubierze drużynę amerykańską. To nie pierwszy raz kiedy Lauren ubiera uczestników Olimpiady. Na zdjęciu jego stylizacja – prezentuje się typowo dla jego preppy stylu – idealnie.

WIELKA BRYTANJA

Artikel_StellaMcCartney_Olympia_432129

Brytyjska drużyna będzie tym razem wyjątkowo stylowa. Kolekcję dla zawodników przygotowała Stella McCartney. Cartney ma już doświadczenie w odzieży sportowej – od lat współpracuje razem z Adidas.

KANADA

Teaser_Dsquared2 for Team Canada

Kanada na pewno przekona nie jedną osobę do swoich stylizacji – my jesteśmy zachwyceni luźnymi projektami. Atletów ubiera duet kanadyjski Dean i Dan Caten z marki Dsquared2.

SZWECJA

Artikel_HM_OlympicCollection

H&M to nie luksusowy dom mody, ale koło Zary jest to największa sieciówka na świecie. Już po raz kolejny H&M prezentuje swoją kolekcje na gry olimpijskie.

WŁOCHY

story-20150710163726-llKZ0WwQp9LC30nBm15WJAK95SuKXera-U_akVjh03A2CkBWb8daimJaNBiDD6t92vhbMWZI6Vz_JzgbF8-izBwM

Włosi są znani ze swojego doskonałego stylu, więc na Olimpiadzie zaprezentują się również z najlepszej modowej strony. Swoją drużynę wyposaży nikt inny jak ikona mody i włoskiego stylu – Giorgio Armani.

KUBA

Christian-Louboutin-SportHenri-Cuba-National-Team-2-640x420

I niespodzianka na koniec! Christian Laboutin zdecydował się zaprojektować kolekcje dla Kubańczyków. Wyszło świetnie! Kolory Kuby i symbol flagi znajdziemy w olimpijskiej odzieży!

Napisane przez
More from Konrad

Anthony Vaccarello zawiesza swoją markę

Anthony Vaccarello ogłosił dziś, że zawiesza działalność swojej imiennej marki. Chce skoncentrować...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.