Projektanci ubierają drużyny Rio 2016

Już w tym tygodniu, 05 sierpnia, rozpoczyna się Olimpiada w Rio de Janeiro. Przez dwa tygodnie 28 drużyn olimpijskich będzie walczyć o medale. Drużyny z 6 krajów zaprezentują się w wyjątkowym stylu – stroje dla nich przygotowali specjalnie na Olimpiadę znani projektanci.

Sprawdź kto ubierze jaki kraj!

USA
Artikel_RalphLaurenOpeningCeremonyUnifrom_Group

Ralph Lauren najbardziej odzwierciedla amerykański styl i to własnie on ubierze drużynę amerykańską. To nie pierwszy raz kiedy Lauren ubiera uczestników Olimpiady. Na zdjęciu jego stylizacja – prezentuje się typowo dla jego preppy stylu – idealnie.

WIELKA BRYTANJA

Artikel_StellaMcCartney_Olympia_432129

Brytyjska drużyna będzie tym razem wyjątkowo stylowa. Kolekcję dla zawodników przygotowała Stella McCartney. Cartney ma już doświadczenie w odzieży sportowej – od lat współpracuje razem z Adidas.

KANADA

Teaser_Dsquared2 for Team Canada

Kanada na pewno przekona nie jedną osobę do swoich stylizacji – my jesteśmy zachwyceni luźnymi projektami. Atletów ubiera duet kanadyjski Dean i Dan Caten z marki Dsquared2.

SZWECJA

Artikel_HM_OlympicCollection

H&M to nie luksusowy dom mody, ale koło Zary jest to największa sieciówka na świecie. Już po raz kolejny H&M prezentuje swoją kolekcje na gry olimpijskie.

WŁOCHY

story-20150710163726-llKZ0WwQp9LC30nBm15WJAK95SuKXera-U_akVjh03A2CkBWb8daimJaNBiDD6t92vhbMWZI6Vz_JzgbF8-izBwM

Włosi są znani ze swojego doskonałego stylu, więc na Olimpiadzie zaprezentują się również z najlepszej modowej strony. Swoją drużynę wyposaży nikt inny jak ikona mody i włoskiego stylu – Giorgio Armani.

KUBA

Christian-Louboutin-SportHenri-Cuba-National-Team-2-640x420

I niespodzianka na koniec! Christian Laboutin zdecydował się zaprojektować kolekcje dla Kubańczyków. Wyszło świetnie! Kolory Kuby i symbol flagi znajdziemy w olimpijskiej odzieży!

Napisane przez
More from Konrad
Nowa odsłona kolekcji Calzedonia Fitness na sezon SS16
Nowością od Calzedonia na wiosenno letnie miesiące będzie kolejna, druga już odsłona...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.