Po Prostu – kolekcja sukni ślubnych 2018

Szukasz sukienki ślubnej na przyszły rok? Jeżeli jeszcze nie znasz polskiej marki Po Prostu to zdecydowanie warto ją poznać. Projektantką jest Maria Wiatrowska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Sukienki Po Prostu są bardzo delikatne, lekkie i zmysłowe – trochę w stylu boho.

Najnowsza kolekcja 2018 „Stolice” jest inspirowana takimi miastami jak Paryż, Madryt czy Warszawa. Sukienki są minimalistyczne z lekką nutką szaleństwa. Projektantka Maria Wiatrowska wyjaśnia: „Z naszą najnowszą kolekcją 'Stolice’ 2018 chcemy Was zabrać w podróż do miejsc, które są nam szczególnie bliskie i inspirujące. Uznałyśmy, że to właśnie miasta są w stanie odzwierciedlić niezgłębiony charakter kobiety. Każde niepowtarzalne, inne i bogate w piękno tradycji, architektury czy krajobrazu. Surowe i minimalistyczne zakątki Skandynawii, imperialistyczną Moskwę, pełen barw i dźwięków Madryt czy wreszcie czerpiące z tradycji Tokio, łączy wspólny mianownik – wszystkie są wyraziste, piękne  na swój sposób i zapadają w serce.”

Projektantka użyła różne tkaniny m.in. bawełniane satyny, krepę, delikatne siatki, hafty i koronki, żeby podkreślić różnorodność każdej sukienki. Jeżeli szukasz sukienki, w której będziesz się czuła swobodnie, kobieco i elegancko, a która nie jest tak sztywna, że zabiera ci oddech, to warto zapoznać się z najnowszą kolekcją łódzkiej marki.

Butik Po Prostu znajduje się w Łodzi. Suknie można też kupić w Gdańsku w sklepie Atelier na Piętrze. Ceny wahają się między 2500-4000 złotych.

Napisane przez
More from Karolina
Louis Vuitton – pokaz wiosna lato 2018
Fashion Week w Paryżu zakończył się pokazem Louis Vuitton. A Louis Vuitton...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.