Po Prostu – kolekcja sukni ślubnych 2018


Szukasz sukienki ślubnej na przyszły rok? Jeżeli jeszcze nie znasz polskiej marki Po Prostu to zdecydowanie warto ją poznać. Projektantką jest Maria Wiatrowska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Sukienki Po Prostu są bardzo delikatne, lekkie i zmysłowe – trochę w stylu boho.

Najnowsza kolekcja 2018 “Stolice” jest inspirowana takimi miastami jak Paryż, Madryt czy Warszawa. Sukienki są minimalistyczne z lekką nutką szaleństwa. Projektantka Maria Wiatrowska wyjaśnia: “Z naszą najnowszą kolekcją ‘Stolice’ 2018 chcemy Was zabrać w podróż do miejsc, które są nam szczególnie bliskie i inspirujące. Uznałyśmy, że to właśnie miasta są w stanie odzwierciedlić niezgłębiony charakter kobiety. Każde niepowtarzalne, inne i bogate w piękno tradycji, architektury czy krajobrazu. Surowe i minimalistyczne zakątki Skandynawii, imperialistyczną Moskwę, pełen barw i dźwięków Madryt czy wreszcie czerpiące z tradycji Tokio, łączy wspólny mianownik – wszystkie są wyraziste, piękne  na swój sposób i zapadają w serce.”

Projektantka użyła różne tkaniny m.in. bawełniane satyny, krepę, delikatne siatki, hafty i koronki, żeby podkreślić różnorodność każdej sukienki. Jeżeli szukasz sukienki, w której będziesz się czuła swobodnie, kobieco i elegancko, a która nie jest tak sztywna, że zabiera ci oddech, to warto zapoznać się z najnowszą kolekcją łódzkiej marki.

Butik Po Prostu znajduje się w Łodzi. Suknie można też kupić w Gdańsku w sklepie Atelier na Piętrze. Ceny wahają się między 2500-4000 złotych.

Napisane przez
More from Karolina

Konferencja “Szyte na miarę” rozwiązania dla branży fashion

23 listopada 2017 w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji "Szyte na miarę"...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.