Plecak, musisz go mieć – trend 2015


Plecaki powróciły na salony! Uważasz, że plecaki są obciachowe i nie mogą być modnym dodatkiem? Mylisz się. W 1984 Miuccia Prada wprowadziła plecak do high-fashion. Prada miała nosa na ten trend i prawie 10 lat później w 1995 plecak od Prady były najbardziej pożądanym dodatkiem – często kompletnie wyprzedanym dodatkiem. Teraz, 20 lat później, nadeszła wielka fala mody na wszystko z lat 90. Supermodelki tamtych lat są znowu na szycie, chodzimy znowu w dzwonach, bluzki też robią się znowu krótsze a kreskówki tamtego czasu są hitem, też w modzie. I z tym wszystkim wrócił do nas też plecak.

Plecak jest dobrą alternatywą dla torebki. Ma w sobie dużo luzu, jest trochę łobuziarski i prosty. Jeśli musisz nosić dużo rzeczy na co dzień to plecak jest idealny dla ciebie, bo rozkładasz ciężar równo na ramionach i nie męczysz się przy noszeniu. Małe plecaki są super na imprezę, bo masz wolne ręce i możesz się swobodnie poruszać.

Jaki plecak? Świetne są proste plecaki ze skóry – nasze ulubione są czarne. Taki plecak jest elegancki i minimalistyczny więc możesz go nosić do wszystkiego. W tym sezonie będzie też dużo modeli z zamszu albo ozdób jak ćwieki lub frędzle.

plecaki-kup-online

1. Zara 89,90 PLN

2. Tory Burch przez Moliera2 2115 PLN 

3. Topshop ok. 120 PLN

4. Marc by Marc Jacobs ok. 1600 PLN

5. H&M 139,90 PLN

Napisane przez
More from Julia

Aksamitna sukienka na sezon świąteczny 2017

Aksamit to najmodniejsza tkanina ostatniego roku. Aż zaczynamy się dziwić, jak mogła...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.