Pistacjowy – kolor na wiosnę 2019


Zieleń to zdecydowanie kolor wiosny. W tym roku wyjątkowo modny będzie odcień pistacjowy!

Dodatkowo instytut koloru Pantone wybrał „Pepper Stem”, jasny odcień zieleni, jako jeden z najważniejszych kolorów na wiosnę/lato 2019.

Na pokazach wiosna lato 2019 projektanci bardzo często wybierali właśnie pistacjowy kolor. Zwłaszcza Jil Sander i Tibi postawili na monochromatyczne looki w jasnej zieleni.

Pistacjowy trafił już na ulice stolic modowych. Najczęstszym wyborem trendsetterek jest często połączenie tego koloru z białym lub innymi pastelowymi odcieniami. Bardzo popularne są stylizacje monochromatyczne w tym kolorze, zwłaszcza pistacjowe komplety. Popularne są też płaszcze i marynarki w tej jasnej zieleni. Ostatnio najmodniejszym lookiem są krótkie legginsy typu bike shorts z marynarka oversize w tym trendowym kolorze! Pistacjowy jest uniwersalny i pasuje do każdego typu urody. Poza białym można go też łączyć świetnie z czarnym, beżami i szarościami. Jeśli wolisz bardziej kolorowe połączenia, możesz wybrać na przykład czerwone, pink albo fioletowe dodatki. Tej wiosny na topie będą białe okulary słoneczne połączone z pistacjowymi stylizacjami!

Napisane przez
More from Julia

Jak się ubrać na wesele jesienią?

Sezon letnich wesel oficjalnie się zakończył, ale coraz większą popularnością cieszy się...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.