Nowy serial Dynastia na Netflix


Dynastia – jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali lat 80 tych powraca na ekran w zmodernizowanej wersji. Za remake kultowej serii odpowiedzialny jest Josh Schwartz, twórca Gossip Girl i O.C. California, więc oczekiwania są wysokie!

Jak wygląda Dynastia 2017?

W nowej wersji losy bogatych rodzin Carringtonów i Colby rozstrzygną się w Atlancie, a nie jak w oryginale w Denver. Historia skupiać będzie się na losach Fallon Carrington, która chce przejąć imperium ojca. Na drodze do sukcesu stanie jej nowa macocha Crystal. Intrygi silnych kobiet zapowiadają się obiecująco.

Nowa odsłona kultowego serialu wreszcie zamknie lukę po Gossip Girl jeśli chodzi o modę. Za stylizację serialu odpowiedzialna jest Meredith Markworth-Pollack, która pracowała już przy Gossip Girl i była odpowiedzialna za serial Reign.

Serial wyprodukowała amerykańska stacja CW, ale na szczęście Dynastia będzie u nas dostępna na Netfliksie. Od 12 października w trybie tygodniowym będą dodawane nowe odcinki. My nie możemy się doczekać. Zobaczcie trailer powyżej!

Napisane przez
More from Karolina

Alexa Chung prezentuje własną markę

Alexa Chung - brytyjska prezenterka TV, modelka i It-girl zaprezentowała w Londynie...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.