Nowość – perfumy Christian Louboutin


Najbardziej znany projektant butów Christian Louboutin wprowadza nowość – perfumy – i to 3 różne zapach na raz. W 2014 Louboutin zaczął przygodę z kosmetykami – przedstawił lakiery do paznokci, potem doszły ultra świecące błyszczyki. Teraz perfumy.

Trzy nowe zapachy nazywają się “Bikini Questa Sera”, “Tornade Blonde”“Trouble in Heaven”. Tak samo jak lakiery do paznokci i szminki Louboutin same opakowania perfum zachwycają. Flakony to prawdziwe dzieła sztuki. Niestety cena nie należy do najniższych. Buteleczka perfum kosztuje 255 Euro i będzie dostępna tylko w wybranych perfumeriach na świecie i online przez selfridges.com

JAK PACHNĄ NOWE PERFUMY LOUBOUTIN?

perfumy-christian-louboutin

Bikini Questa Sera
Perfumy w pomarańczowym flakonie to zapach słońca na skórze, zapach wakacji. Główne nutki zapachowe to jaśmin i róża. Kolor flakonu ma przypominać zmysłowość i zachód słońca w Egipcie.

Tornade Blonde
Tornade Blonde to zapach  miłości, przygody , pożądania i zmysłowości. W intensywnie czerwonym flakonie kryje się zapach róży, fiołków i czarnej porzeczki.

Trouble in Heaven
Trouble in Heaven to tajemniczy, intymny i bardzo seksowny zapach, który chce prowokować. W królewsko fioletowym flakonie znajdziemy miks zapachów jak bób tonki, irysy i paczuli.

Napisane przez
More from Konrad

Netflix X Topshop – kolekcja Stranger Things

Po roku czekania serial Stranger Things wraca wreszcie na ekrany - online już 27...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.