Nowość – perfumy Christian Louboutin


Najbardziej znany projektant butów Christian Louboutin wprowadza nowość – perfumy – i to 3 różne zapach na raz. W 2014 Louboutin zaczął przygodę z kosmetykami – przedstawił lakiery do paznokci, potem doszły ultra świecące błyszczyki. Teraz perfumy.

Trzy nowe zapachy nazywają się “Bikini Questa Sera”, “Tornade Blonde”“Trouble in Heaven”. Tak samo jak lakiery do paznokci i szminki Louboutin same opakowania perfum zachwycają. Flakony to prawdziwe dzieła sztuki. Niestety cena nie należy do najniższych. Buteleczka perfum kosztuje 255 Euro i będzie dostępna tylko w wybranych perfumeriach na świecie i online przez selfridges.com

JAK PACHNĄ NOWE PERFUMY LOUBOUTIN?

perfumy-christian-louboutin

Bikini Questa Sera
Perfumy w pomarańczowym flakonie to zapach słońca na skórze, zapach wakacji. Główne nutki zapachowe to jaśmin i róża. Kolor flakonu ma przypominać zmysłowość i zachód słońca w Egipcie.

Tornade Blonde
Tornade Blonde to zapach  miłości, przygody , pożądania i zmysłowości. W intensywnie czerwonym flakonie kryje się zapach róży, fiołków i czarnej porzeczki.

Trouble in Heaven
Trouble in Heaven to tajemniczy, intymny i bardzo seksowny zapach, który chce prowokować. W królewsko fioletowym flakonie znajdziemy miks zapachów jak bób tonki, irysy i paczuli.

Napisane przez
More from Konrad

Kolaboracja Fila i Urban Outfitters

Sportowa marka Fila zaprojektowała ekskluzywną kolekcje dla amerykańskiej sieciówki Urban Outfitters. Kolekcja...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.