New York Fashion Week – Kanye West prezentuje Yeezy Season 3


Z początkiem New York Fashion Week Kanye West przedstawił swoją nową kolekcje “Yeezy Seasons 3”  dla adidas w Madison Square Garden. Pokaz był także imprezą “Pre-Listening” dla jego nowej płyty “The Life of Pablo”. Impreza okazała się największym eventem fashion week – 20 000 ludzi zajęło miejsca w Madison Square Garden, żeby obejrzeć mroczno-post-apokaliptyczną kolekcje streetwear.

Na evencie pojawiła się cała śmietanka show biznesu – zarówno na wybiegu jak i w pierwszym rzędzie pokazu. Żona Kanye West, Kim Kardashian, przyszła z ich córeczką North jak i z resztą klanu Kardashian – wszystkie ubrane w jasno różowe kreacje Balmain, które zostały specjalnie zrobione na ten pokaz. W pierwszym rzędzie można było zobaczyć m.in. Oliver Rousteing (dyrektor kreatywny Balmain), Anna Wintour (naczelna Vogue), Carine Roitfeld, Gigi Hadid z siostrą, Karlie Kloss i Miroslava Duma. Poza tym Melanie Grifith, Jennifer Hudson, 50 Cent, Tyga.

W długich czarnych płaszczach na wybiegu koło supermodelki Naomi Campell zaprezentowały się Veronica Webb, Liya Kebede i Alek Wek.

 

Napisane przez
More from Julia

Dzwony – modne dżinsy na zimę 2015/2016

Nowy sezon to czas na zmiany. Jeżeli latem nie przekonałaś się jeszcze...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.