New York Fashion Week – Kanye West prezentuje Yeezy Season 3


Z początkiem New York Fashion Week Kanye West przedstawił swoją nową kolekcje “Yeezy Seasons 3”  dla adidas w Madison Square Garden. Pokaz był także imprezą “Pre-Listening” dla jego nowej płyty “The Life of Pablo”. Impreza okazała się największym eventem fashion week – 20 000 ludzi zajęło miejsca w Madison Square Garden, żeby obejrzeć mroczno-post-apokaliptyczną kolekcje streetwear.

Na evencie pojawiła się cała śmietanka show biznesu – zarówno na wybiegu jak i w pierwszym rzędzie pokazu. Żona Kanye West, Kim Kardashian, przyszła z ich córeczką North jak i z resztą klanu Kardashian – wszystkie ubrane w jasno różowe kreacje Balmain, które zostały specjalnie zrobione na ten pokaz. W pierwszym rzędzie można było zobaczyć m.in. Oliver Rousteing (dyrektor kreatywny Balmain), Anna Wintour (naczelna Vogue), Carine Roitfeld, Gigi Hadid z siostrą, Karlie Kloss i Miroslava Duma. Poza tym Melanie Grifith, Jennifer Hudson, 50 Cent, Tyga.

W długich czarnych płaszczach na wybiegu koło supermodelki Naomi Campell zaprezentowały się Veronica Webb, Liya Kebede i Alek Wek.

 

Napisane przez
More from Julia

Hit – dżins z naszywkami

Denim to jeden z największych trendów z wybiegu, który zostanie z nami...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *