Neonowe kostiumy kąpielowe na lato 2019

stroje kapielowe trend moda lato 2019

Pod koniec zeszłego lata trendsetterki oszalały na punkcie neonów. Nie był to tylko chwilowy trend, ponieważ neonowe kolory, zwłaszcza limonkowy, zostały z nami na dłużej. Odcienie te są dużym trendem z wybiegu na wiosnę lato 2019. Neony mogliśmy podziwiać na wybiegu m.in. u Off-White, Parabal Gurung i Balmain.

Nic dziwnego, że projektanci chętnie korzystają z neonów. Nic lepiej nie podkreśla opalonej skóry, niż mocne neony. Właśnie dlatego te barwy są jednym z największych trendów kostiumów kąpielowych.

Im mocniej jesteśmy opaleni, tym bardziej taki kostium zwraca na siebie uwagę, a co najważniejsze – lepiej na nas wygląda. Neony są świetnym wyborem na koniec urlopu, kiedy już złapaliśmy trochę słońca. Pomijając to, czy jesteśmy opalone, czy nie, neonowy  kostium zawsze rzuca się w oczy i to już z daleka, więc jeśli nie lubisz atencji, to zdecydowanie nie jest wybór dla ciebie 😉

W sklepach znajdziemy teraz mnóstwo neonowych kostiumów kąpielowych i to w różnych barwach, jak np. róż, pomarańcz czy zieleń.
Nasi faworyci to na pewno odcienie zielono limonkowe. Wybierając neonowy róż, trzeba się nastawić na to, że możemy trochę przypominać Barbie. Pomarańcz z kolei,  niestety nie jest łatwym kolorem w ubiorze, zwłaszcza fluorescencyjny – mało komu pasuje. Neonowa limonka zawsze jest idealnym wyborem.

 

Lepiej kupić kostium jednoczęściowy czy bikini?

To już zależy od ciebie. Kwestia gustu oraz tego, w czym się lepiej czujesz. W sklepach będziemy mogły teraz znaleźć zarówno bikini, jak i stroje jednoczęściowe. Warto pamiętać o tym, że neonowy jednoczęściowy strój możemy nosić do spodni czy spódniczki jako top, co jest bardzo fajnym i modnym rozwiązaniem na upalne dni, czy letnią imprezę.
Napisane przez
More from Julia

5x dżinsy które trzeba mieć

Uwielbiamy dżinsy w każdej postaci - ciemne, jasne, obcisłe, szerokie, dziurawe, z...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.