Neonowe kostiumy kąpielowe na lato 2019

zdjęcia produktowe: zalando

Pod koniec zeszłego lata trendsetterki oszalały na punkcie neonów. Nie był to tylko chwilowy trend, ponieważ neonowe kolory, zwłaszcza limonkowy, zostały z nami na dłużej. Odcienie te są dużym trendem z wybiegu na wiosnę lato 2019. Neony mogliśmy podziwiać na wybiegu m.in. u Off-White, Parabal Gurung i Balmain.

Nic dziwnego, że projektanci chętnie korzystają z neonów. Nic lepiej nie podkreśla opalonej skóry, niż mocne neony. Właśnie dlatego te barwy są jednym z największych trendów kostiumów kąpielowych.

Im mocniej jesteśmy opaleni, tym bardziej taki kostium zwraca na siebie uwagę, a co najważniejsze – lepiej na nas wygląda. Neony są świetnym wyborem na koniec urlopu, kiedy już złapaliśmy trochę słońca. Pomijając to, czy jesteśmy opalone, czy nie, neonowy  kostium zawsze rzuca się w oczy i to już z daleka, więc jeśli nie lubisz atencji, to zdecydowanie nie jest wybór dla ciebie 😉

W sklepach znajdziemy teraz mnóstwo neonowych kostiumów kąpielowych i to w różnych barwach, jak np. róż, pomarańcz czy zieleń.
Nasi faworyci to na pewno odcienie zielono limonkowe. Wybierając neonowy róż, trzeba się nastawić na to, że możemy trochę przypominać Barbie. Pomarańcz z kolei,  niestety nie jest łatwym kolorem w ubiorze, zwłaszcza fluorescencyjny – mało komu pasuje. Neonowa limonka zawsze jest idealnym wyborem.

1. Missguided przez zalando.pl 139 PLN 2. Harp Team przez showroom.pl 189 PLN 3. Even & Odd przez zalando.pl 129 PLN 4. Moiess 339 PLN 5. Jared London prez zalando.pl dół bikini 169 PLN góra 139 PLN 6. She 209 PLN 7. ASOS dół bikini 66,54 PLN góra 54,79 PLN 8. Dsquared przez Vitkac 1079 PLN 9. H&M dół bikini 39,99 PLN góra 59,99 PLN

Lepiej kupić kostium jednoczęściowy czy bikini?

To już zależy od ciebie. Kwestia gustu oraz tego, w czym się lepiej czujesz. W sklepach będziemy mogły teraz znaleźć zarówno bikini, jak i stroje jednoczęściowe. Warto pamiętać o tym, że neonowy jednoczęściowy strój możemy nosić do spodni czy spódniczki jako top, co jest bardzo fajnym i modnym rozwiązaniem na upalne dni, czy letnią imprezę.
Napisane przez
More from Julia
Jak ubrać się w upał?
Lato w tym roku szaleje – deszcz, deszcz, deszcz a teraz niesamowite...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.