Metaliczne tatuaże

Metaliczne Tatuaże
Metaliczne tatuaże będą królowały na plażach przez najbliższe lata!

2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuch, Adidas Superstars i przyklejane tatuaże! Ale tym razem w wersji luksusowej – zamiast kolorowych obrazków, złote i srebrne wzory geometryczne.

Tattoo bijoux, czyli zmywalne tatuaże to prawdziwy hit na lato, szczególnie plaże i festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak prawdziwa biżuteria.

Jak to działa? Tak, jak w latach 90 – przyklejamy obrazek na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, czekamy moment i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się około 4-6 dni.

tatuaze-metaliczne-inspiracje-tematmoda

Gdzie kupić? Trend z USA jest już dostępny w Polsce na przykład w Polanska&Co od Tattoo bijoux albo od firm jak Flash Tattoos albo Shine Tattoo. W jednym opakowaniu jest kilka rożnych wzorów. Koszt niezależnie od firmy około 30 Złotych.

Jak nosić? Tatuaże metaliczne to idealny dodatek do letniej stylizacji w stylu boho. Jeśli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux jest genialnym pomysłem. Złoty i srebrny super wygląda na opalonej skórze. Możesz je używać jako bransoletki i naszyjniki. Świetnie wyglądają na plecach przy sukienkach i bluskach z rozciętymi plecami.

Napisane przez
More from Julia

15 najlepszych cytatów o modzie

Projektanci i ikony stylu najlepiej umieją uchwycić mode. Wybraliśmy 15 naszych ulubionych...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.