Małe okulary przeciwsłoneczne – trend 2018

Kto by pomyślał, że małe okulary przeciwsłoneczne jeszcze kiedyś powrócą?! A jednak. Po prawie dwóch dekadach malutkie okularki mają swój wielki fashion comeback.
Największym fanem małych okularów jest chyba Bella Hadid. Modelka kilkukrotnie pokazała się już w nich w ostatnich miesiącach.
W jednym z nowych odcinków Keeping up with the Kardashians, Kim mówi, że Kanye West przysłał jej maila, że teraz nosi się okulary jak w latach 90 tych. Jak zwykle Kanye miał nosa do trendów. Na wybiegach np. u Alexander Wang królują też już małe szkła.

Jak nosić małe okulary przeciwsłoneczne?

Po latach noszenia wielkich okularów każde małe, które zmierzymy będą w pierwszym momencie wyglądać dziwnie. Nie jest to trend dla każdego, ale jeżeli lubisz się bawić modą to warto spróbować. Małe okulary najlepiej wyglądają jak nosimy je na czubku nosa. Niestety nie chronią wtedy oka przed słońcem – tylko wyglądają cool. W tym trendzie o to chodzi. Są dodatkiem do stylizacji, niekoniecznie mają spełniać swoją rolę. Może się to wydawać bez sensu, ale to jest moda, trzeba się bawić. Na lato na duże słońce naturalnie nadal wybieramy większe okulary!

Napisane przez
More from Julia
Sukienki maksi z wzorami – jak nosić?
Zamiast cieszyć się latem wiecznie stoisz przed szafą i nie wiesz co...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.