Kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka – trend 2019/2020

kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka
photos: Zara, Mango, Reserved, &other stories, H&M, Zalando

Pogoda nas nie rozpieszcza. Jeżeli jeszcze nie uzbroiłaś szafy na najzimniejsze miesiące roku to teraz już czas najwyższy. Podstawa zimowej garderoby to na pewno ciepła kurtka. A jakie kurtki i płaszcze w tym roku są szczególnie modne? Te ze sztucznego baranka.
W ostatnich trzech sezonach zimowych na topie były kurtki typu miś, które szczerze nam się już trochę znudziły. Dlatego, czas na zmiany i stawiamy na baranka.
Kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka są co najmniej tak samo ciepłe i miłe w dotyku jak z misia. Poza tym jasny kolor to świetny kontrast do ponurej pogody na dworze. Taki baranek od razu nam poprawi humor.
photos: Zara, Mango, H&M, Reserved, & other stories, zalando

Jaką kurtkę czy płaszcz ze sztucznego baranka wybrać?

W niemal każdej sieciówce znajdziesz teraz kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka. Wybierz model, który ma naprawdę gruby materiał. Ten płaszczyk nie powinien tylko wyglądać ciepło – on ma być super ciepły. Nasz faworyt to płaszcz oversize z Mango (Nr.2) zapinany na dwa guziki. Jest naprawdę gruby i świetnie trzyma ciepło.

Co do kroju to już od ciebie zależy czy wolisz płaszcz, czy kurtkę. Jeśli wolisz kurtkę zwróć uwagę, żeby jednak zakrywała pupę tak, żeby w zimne dni nie podwiewało. Przy tego typu kurtkach i płaszczach warto wybrać o rozmiar więcej i nosić oversize – w taki sposób masz więcej materiału do otulania się i pod spód możesz założyć jeszcze gruby sweter.

Jak nosić kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka?

Taki płaszcz czy kurtkę ze sztucznego baranka możesz nosić do wszystkiego na co dzień i wieczorem – nie ma żadnych ograniczeń. Jedno jest pewne – z takim płaszczykiem twoja cała stylizacja będzie wyglądać bardziej fashion. Dlatego sztuczny baranek to nasz must have na zimę 2019/2020.

Napisane przez
More from Julia

Jak nosić dużo pierścionków?

Uwielbiamy nowy trend noszenia pierścionków - dużo pierścionków. Trendsetterki odkryły ten sposób...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.