Kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka – trend 2019/2020

kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka
photos: Zara, Mango, Reserved, &other stories, H&M, Zalando

Pogoda nas nie rozpieszcza. Jeżeli jeszcze nie uzbroiłaś szafy na najzimniejsze miesiące roku to teraz już czas najwyższy. Podstawa zimowej garderoby to na pewno ciepła kurtka. A jakie kurtki i płaszcze w tym roku są szczególnie modne? Te ze sztucznego baranka.
W ostatnich trzech sezonach zimowych na topie były kurtki typu miś, które szczerze nam się już trochę znudziły. Dlatego, czas na zmiany i stawiamy na baranka.
Kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka są co najmniej tak samo ciepłe i miłe w dotyku jak z misia. Poza tym jasny kolor to świetny kontrast do ponurej pogody na dworze. Taki baranek od razu nam poprawi humor.
photos: Zara, Mango, H&M, Reserved, & other stories, zalando

Jaką kurtkę czy płaszcz ze sztucznego baranka wybrać?

W niemal każdej sieciówce znajdziesz teraz kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka. Wybierz model, który ma naprawdę gruby materiał. Ten płaszczyk nie powinien tylko wyglądać ciepło – on ma być super ciepły. Nasz faworyt to płaszcz oversize z Mango (Nr.2) zapinany na dwa guziki. Jest naprawdę gruby i świetnie trzyma ciepło.

Co do kroju to już od ciebie zależy czy wolisz płaszcz, czy kurtkę. Jeśli wolisz kurtkę zwróć uwagę, żeby jednak zakrywała pupę tak, żeby w zimne dni nie podwiewało. Przy tego typu kurtkach i płaszczach warto wybrać o rozmiar więcej i nosić oversize – w taki sposób masz więcej materiału do otulania się i pod spód możesz założyć jeszcze gruby sweter.

Jak nosić kurtki i płaszcze ze sztucznego baranka?

Taki płaszcz czy kurtkę ze sztucznego baranka możesz nosić do wszystkiego na co dzień i wieczorem – nie ma żadnych ograniczeń. Jedno jest pewne – z takim płaszczykiem twoja cała stylizacja będzie wyglądać bardziej fashion. Dlatego sztuczny baranek to nasz must have na zimę 2019/2020.

Napisane przez
More from Julia

Biało niebieskie paski – trend na lato

Biało niebieskie paski wprowadzają lato do naszej szafy. Przypominają morze, plaże i...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.