Kup teraz – świąteczne swetry!


Sezon świąteczny 2015 jest oficjalnie rozpoczęty. Dla miłośników tego sezonu sweter świąteczny będzie idealnym zakupem lub pomysłem na prezent! Ten rok możemy zaznaczyć jako rok, w którym wróciły Christmas swetry! Przez ostatnie 10 lat próbowały wrócić do łask i naszych szaf i w tym roku już się tego nie wyprzemy – swetry świąteczne są po prostu wszędzie!

Cały szał na swetry świąteczne wybuchł na przełomie lat 80 i 90. Znamy te kolorowe sweterki z motywami świątecznymi z filmów jak “W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju” albo “Kevin sam w domu”. Wtedy uważane były jako obciach, ale żeby babci, czy cioci było miło trzeba było się w nie ubrać. Teraz wszystko zmienili hipsterzy, którzy wyciągnęli z dna sklepów vintage świąteczne swetry z tamtych lat i zaczęli je nosić niby w ironiczny sposób. Branża modowa szybko podłapała trend i w amerykańskiej sieciówce “Urban Outfitters” – która jest traktowana jako wyznacznik trendów – pojawiły się znowu Christmas swetry w stylu retro. Teraz kupimy je już wszędzie! Można nadal traktować je jako obciach, ale czy czasem nie warto odpuścić trochę, nie traktować mody zbyt poważnie i dać się wciągnąć w świąteczne szaleństwo? Trochę poczucia humoru nikomu nie zaszkodzi, a przecież im bardziej kiczowaty sweter tym bardziej zachwyca!

 

 

1. Asos ok. 160 PLN  2. H&M 79,90 PLN  PLN 3. House 79,90 PLN  4. New Look ok. 140 PLN 5. F&F Moda 62 PLN  6. Topshop ok. 230 PLN

Napisane przez
More from Julia

Lata 80 – największy trend 2017

W modzie wszystko wraca - trzeba tylko wystarczająco długo poczekać. Rok 2016...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.