Książka Gisele Bundchen wykupiona w przedsprzedaży!

Gisele Bundchen wypuściła książkę za 700 dolarów. W przedsprzedaży książka została wyprzedana.

Supermodelka Gisele Bundchen zakończyła w tym roku swoją karierę na wybiegu. We wrześniu zapowiedziała wydanie albumu ze zdjęciami ze swojej 20-letniej kariery. Nie jedna osoba z branży przekręciła oczami, gdy zobaczyła sugerowaną cenę książki. Limitowany na 1000 sztuk album Gisele z nadrukowanym numerem egzemplarzu i podpisem modelki kosztuje 700 dolarów! Zysk ze sprzedaży jest przeznaczony na cele charytatywne.

Bundchen naturalnie się udało. Dostępna na rynku od 06.11.2015 książka została dzień wcześniej kompletnie wyprzedana w przedsprzedaży. Modelka podziękowała swoim fanom na instagramie podpisując zdjęcie:

” Jestem wdzięczna za miłość, którą dostałam od wszystkich na prezentacji mojej książki dzisiaj.”

Edycja kolekcjonerska pokazuje ponad 300 zdjęć Bundchen między innym fotografie od David LaChapelle, Jurgen Teller, Inez & Vinoodh, Mert Alas & Marcus Piggott i Corinne Day . Na okładce jest jej legendarny czarno-biały akt. Oprócz pięknych fotografii w książce znajdują się notatki najlepszych przyjaciół, rodziny i ważnych ludzi z świata mody. Album to wspaniały portret kariery jednej z najlepiej zarabiających modelek naszego czasu.

 

Napisane przez
More from Konrad
Wystawa brazylijskiego artysty Rodrigo Nardotto „Wonder People”
Na wernisaż wystawy Rodrigo Nardotto „Wonder People” zaprasza rektor Akademii Finansów i Biznesu...
Czytaj Więcej
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.