Książka Gisele Bundchen wykupiona w przedsprzedaży!

Gisele Bundchen wypuściła książkę za 700 dolarów. W przedsprzedaży książka została wyprzedana.

Supermodelka Gisele Bundchen zakończyła w tym roku swoją karierę na wybiegu. We wrześniu zapowiedziała wydanie albumu ze zdjęciami ze swojej 20-letniej kariery. Nie jedna osoba z branży przekręciła oczami, gdy zobaczyła sugerowaną cenę książki. Limitowany na 1000 sztuk album Gisele z nadrukowanym numerem egzemplarzu i podpisem modelki kosztuje 700 dolarów! Zysk ze sprzedaży jest przeznaczony na cele charytatywne.

Bundchen naturalnie się udało. Dostępna na rynku od 06.11.2015 książka została dzień wcześniej kompletnie wyprzedana w przedsprzedaży. Modelka podziękowała swoim fanom na instagramie podpisując zdjęcie:

” Jestem wdzięczna za miłość, którą dostałam od wszystkich na prezentacji mojej książki dzisiaj.”

Edycja kolekcjonerska pokazuje ponad 300 zdjęć Bundchen między innym fotografie od David LaChapelle, Jurgen Teller, Inez & Vinoodh, Mert Alas & Marcus Piggott i Corinne Day . Na okładce jest jej legendarny czarno-biały akt. Oprócz pięknych fotografii w książce znajdują się notatki najlepszych przyjaciół, rodziny i ważnych ludzi z świata mody. Album to wspaniały portret kariery jednej z najlepiej zarabiających modelek naszego czasu.

 

Napisane przez
More from Konrad

Milan Fashion Week – artysta graffiti dla Gucci

Nowy dyrektor artystyczny Gucci, Alessandro Michele, stawia tradycyjny dom mody na głowie...
Czytaj Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.